Patikler lifler

Yeni ve Özel Bebek Örgü Örnekleri

Bebeklerimiz için her zaman en doğal, en sağlıklı ürünleri tercih ederiz. Bu durum giyim konusunda da değişmez. Genelde fabrika ürünleri yerine, direkt olarak el emeği ile hazırlanan ürünler daha tercih sebebidir. Hâl böyle olunca da bir çok aile, çocukları için genelde özel olarak örgü yöntemi hazırlanan seçenekleri tercih ederler. Böylelikle hem genel anlamda farklı bir kimyasalın olmadığı bir giysiyi giyiyor olması, hem de çocuğunuz için emek harcayarak hazırladığınız bir giysiyi giymesini görmek sizi daha fazla mutlu eder.

En Özel ve Yeni Bebek Örgü Modelleri

Aşağıda sizler için bir araya getirdiğimiz karışık bebek örgü modelleri yer alıyor. Bu örnekler ile, sizler de çocuğunuz için oldukça özel giysiler hazırlayabilirsiniz. Örgü örnekleri arasında genel olarak tulum ve benzeri seçenekler de mevcut, bere, atkı gibi takım seçenekleri de mevcut. Bu nedenle standart seçeneklerin yanı sıra, farklı ve daha şirin örgü modelleri ile daha yeni seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Malum, bir çok kişi her ne kadar örgüleri seviyor olsa da, yeni seçenekler bulamayınca ve standart olarak aynı şeyleri yaptıkça sıkılabiliyor. Biz, bu işi özellikle bir hobi olarak yapan ve örgü örmekten zevk alan kadınlar için, bebekleri için daha yeni örgüler örmek isteyen bireyler için genel olarak daha farklı modelleri bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Özellikle pati konusunda ne kadar çok yeni örgü modelleri arandığını biliyoruz. O nedenle sizlere bir kaç yeni örgü patik modeli de sunmak istedik. Umuyoruz ki bu modeller ilginizi çeker. Herhangi bir takıldığınız örgü aşaması ya da farklı bir nokta olur ise bu yazımızın altından yorum ile belirtmeniz halinde yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Özel olarak sizlere daha yeni ve farklı örgü modellerini sunmaya devam edeceğiz. Özellikle de patik, bere ve atkı konusunda ki yeni galerilerimiz kısa süre içerisinde sizlerle olacak. Sitemizi takip ederek bu yeni örgü modellerini sizler de ilk olarak görebilir ve sorunsuz bir şekilde hemen o modelleri yapmaya başlayarak çocuklarınız için çok daha farklı, özel örgüler hazırlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık