Patikler lifler

Yeni En Güzel Lif Modelleri

Seçmiş olduğumuz 12 adet birbirinden güzel lif modelleri sizler için hobiblogu.com’da. En güzel lif modelleri eklemeye devam ediyoruz.

Bayanlar lif yapmak için internet sayfalarında lif örnekleri ararlar. Yalnız çoğu sayfada aynı lif modelleri ile karşılaştıkları için bir türlü yapacak lif örneği bulamazlar. Bayanlar bizin sitemizi öğrenene kadar lif örnekleri bulmakta zorlanırsınız. Yalnız sitemizdeki lif modelleri kategorisinde yepyeni liflere göz atabilirsiniz. Yeni lif örmek istiyorsanız ve model arıyorsanız başka bir yere bakmanıza gerek yok. Biz sizlere en yeni lif modellerini zaten paylaşıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizi takip etmek .

Facebook sayfalarından, gruplardan , yabancı bloglardan sürekli toplamış olduğum yeni lif modelleri ile sizlere yeni örnekler paylaşmak için elimden geleni yapıyorum. Bu örgü liflerin sahiplerine de sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sanmasınlar ki sitemizde lif satıyoruz. Sadece bayanlara fikir vermek için örnekleri yayınlıyoruz. Kalkmasını istediğiniz lif örneği için yorum yaparsanız derhal sitemizden kaldırırız.

         DAHA FAZLA LİF MODELLERİ

Evet sevgili bayanlar, banyoların olmazsa olmazı olan lifleri kendi el işiniz ile örüp hazırlayabilirsiniz. Bu örgü lifleri çeyizlerde çeyizlik lif modelleri olarak kullanıp, eşinize dostunuza hediyeler edebilirsiniz. Desenli lif isteyen bayanlar, desenli lif modellerini inceleyip lif örebilirler. Uzun lif modeli örmek isteyen bayanlar ise uzun lif örnekleriniinceleyebilirler. Lif modelleri arayan bayanlar için hobiblogu.com yönetimi olarak sizlere hem kolay örülen hemde yepyeni örnek lif modelleri ile paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz.

Eğer buradaki lifler yetmedi diyorsanız Yeni Lif Örnekleri ve Modelleri sayfamıza bekliyoruz. Orada birbirinden güzel yüzlerce lif örneği bulunuyor.

12 Adet Yeni Örgü Lif Modelleri

Yeni En Güzel Lif Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık