Patikler lifler

Yeni El İşi Örgü Battaniye Modelleri

Battaniyeler neredeyse her evin vazgeçilmezi olmuş eşyaların başında gelmektedir. Soğuk bir günde evde üşüdüğünüzde ya da kanepeye uzandığınızda üzerinize rahat bir şekilde örtebileceğiniz bu battaniyeler sizi soğuklara karşı korumaktadır. Battaniyeleri sadece kendiniz değil aynı zamanda da misafirlerinize de verebilirsiniz. Her bayan evinde kullandığı battaniyelerin şık ve güzel olmasını ister. Çoğu bayan bunun için el işi battaniyeleri tercih etmektedir. Çünkü el işi ile yapılmış olan battaniyeler diğer battaniyelere göre daha şıktır ve diğer battaniyelere göre de sizi daha sıcak tutarlar. Bu nedenle hanımlar için yapılmış El işi örgü battaniye modelleri bulunmaktadır. Bu battaniye modelleri sayesinde sizde hayalini kurduğunuz battaniyelere çok rahat bir şekilde kavuşabilirsiniz.

 El İşi Örgü Battaniye Modelleri

El işi battaniye modellerinde en fazla göze çarpan battaniyelerin desenleridir. El işi battaniye oldukları için battaniyelerde her türlü detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Bu da battaniyelerin daha şık durmasını sağlamaktadır. Eğer sizde battaniyelerde şıklık arıyorsanız bu modellere kesinlikle bir göz atmalısınız.

El işi örgü battaniye modelleri tasarımlarının yanı sıra renkleri ile de birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu battaniye modellerinin dantel kısımlarında daha çok beyaz renk tercih edilse de genel olarak kahverenginin tonları tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra koyu renkler ve açık renklerde bu battaniye modellerinde çok fazla tercih edilmektedir. Sizde daha şık bir battaniyeye sahip olmak istiyorsanız el işi battaniye modellerine göz atabilirsiniz.

Yeni El İşi Örgü Battaniye Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık