Patikler lifler

Yazlık Örgü Bayan Bluz Modelleri

Bayanlar örgü ile birçok farklı şey yapabiliyorken bunlardan en güzelleri arasında da kazaklar ve bluzlar bulunmaktadır. Örgü bayan bluz modelleri birbirinden değişik ve ilgi çekici modellerdir. Hazır alınan modellerden bile çok daha iddialı değişik modellerin yapıldığı örgü ile sizde farklı modeller çıkarabilirsiniz.

Örgü örmek hem stres atmak hem de farklı şeyler ortaya çıkarmak için çok önemlidir. Kadınlar çok eskilerden bu yana şişler ile harikalar yaratırlar. Özellikle kış ayları için çok sık olarak kullanılan örgü modelleri ile hem şık görünebilir hem de kendiniz yapıyor olmanın keyfini çıkarabiliriniz. Örgü ipleri günümüzde çok değişik ve farklı bir hale gelmiştir. Örgü örerek yapılan bir bluz mağazalarda satılan bir bluzdan farksız olmaktadır. El emeği isteyen örgü modelleri ile siz de harikalar yaratabilirsiniz. Örgü bayan bluz modelleri arasında bu sezon delikli modelleri görebilirsiniz. Geniş yakalı ve düşük omuzlu olan aşağıya doğru delikli olarak giden ve aynı örneğin kollarda da kullanıldığı bu bluz modelleri ile şık olabilirsiniz. İstediğiniz renk ve desende ip ile yapabileceğiniz bu modellerin yanı sıra pullu iplerde çok moda olan ipler arasındadır.

Yazlık Örgü Bayan Bluz Modelleri

Örgü bayan bluz modelleri isterseniz dirsek kol isterseniz de uzun kol olarak yapılabilir. Gece yâda gündüz kullanabileceğiniz bu değişik modeller ile siz de tanışabilirsiniz. Örgü örmenin keyfini kendinize bluz yapıyor olmakla birleştirdiğinizde çok daha fazla keyif alacaksınız.

Örgü Bayan Kolsuz Bluz Yapılışı ANLATIMLI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık