Patikler lifler

Yapımı Kolay Çeyizlik Havlu Modelleri

Her kadın için çeyizin önemi ayrıdır. Her kadın, çeyizinin eksiksiz olmasını ve en özel şekilde hazırlanmasını ister. Bu nedenle de bulunduğu yörenin geleneklerine ve genel kültürümüze göre gerekli olan her şeyi çeyizinde bulundurur evlenecek olan kadınlar. Havlularda bir kadının çeyizi için olmazsa olmaz unsurlardan birisidir. Bir çok kadın, özel olarak işlediği, hazırladığı havlularına çeyizinde yer açar ve el emeği havluları ile en temel unsurlardan birini hazırlamış olur.

Tabii havlu konusunda, havlu kenarı işlemeleri konusunda her kadın profesyonel bir şekilde örgü konusuna hakim olmayabilir. Bu nedenle de bazı zor örnekleri yapmak biraz zorlayıcı olabilir. Bu nedenle bu yazımızda sizlere yapımı biraz daha kolay olan çeyizlik havlu modelleri sunacağız. Sizler de hem özel, hem de yapım aşamasında sizi zorlamayacak bu örnekler ile çeyiziniz için kendi el emeğiniz ile en özel havluları hazırlayabilirsiniz.

Kolay Yapılan Çeyizlik Havlu Örnekleri

Model olarak daha çok standart örnekleri tercih ettik. Özellikle çiçek motifleri ile alışılmış ama şık görünen havlu kenarlarını kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Tabii aralarda farklı örnek seçenekleri de mevcut. Hangi model hoşunuza gider ya da çeyiziniz için hangi model genel olarak daha uygun ise, o modeli rahatlıkla hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan modeller, genel olarak hem şık hem de sizler için yapımı daha kolay olabilecek örneklerdir. Özellikle henüz daha el işi, örgü konusunda yeni olan hanımlar için ideal model seçenekleri olacaktır. Kolay olmasına rağmen oldukça özel ve şık olan bu modeller ile gerçekten çeyizinize kaliteli bir renk katacak olan havlu kenarları hazırlamak tamamen sizin elinizde.

Diğer yazılarımızda çeyizlik havlu kenarı modelleri konusunda daha farklı ve yeni örnekleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi, bu modellerimiz ile ilgili de gene aklınıza takılan bir soru var ise, yorum yaparak bize iletebilir cevap alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık