Patikler lifler

Uzun Banyo Lif Modelleri

UZUN LİF MODELLERİ İLE DOYASIYA TEMİZLİK

Lif örnekleri arasından uzun lif örnekleri ile banyoda temizlenmek artık daha rahat. Çünkü lif modelleri uzun olduğu için her yerinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Banyoda temizlenirken bir çoğumuz belimizi temizlerken zorlanırız. Ama artık uzun lifler kullanarak sırtınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Tek başınıza rahatlıkla tertemiz bir duş alabilirsiniz. El işi ile yapılan örgü lifleri , uzun örgü şeklinde yaparak uzun lif yapabilirsiniz.  Yapımı oldukça basit ve kolay olan bu lifleri örgü işinden anlayan bir bayan rahatlıkla yapabilir.

Uzun Banyo Lif Modelleri 

Hazır yapılmış olan lif modelleri arasından seçmiş olduğumuz en güzel yeni uzun lif modellerini sizler için sitemizde paylaştık. Bu örgü lifleri hediyelik olarak, çeyizlik olarak veya kendi banyonuza yapabilirsiniz Tığ işi ve örgü işinden anlamanız yeterli olacaktır. Çünkü yapımı oldukça basittir. Her sayfada aynı lifleri görmeye bizim sitemizde son verebilirsiniz. Hobiblogu.com kurulduğu günden itibaren genellikle en yeni modelleri facebook sayfalarından bulup siteye eklemeyi amaçlamıştır. Onun için burada bulunan lif modelleri en yeni modellerden oluşmaktadır.

Yeni Lif Örnekleri ve Modelleri kategorisi ile sizlere en yeni lif modellerini paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.

Uzun Banyo Lif Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık