Patikler lifler

Turkuaz Rengi Koltuk Modelleri

Son yılların yükselen renk trendi turkuazdan yana oluyor. Sakin görüntüsü ve bir o kadar da şık duruşu ile moda dünyasından dekorasyona kadar birçok sektörde sıkça kullanılan turkuaz, evimizde salonlarımıza kadar girdi. Salon dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, ferah bir görünüm elde etmek için koltuklarda tercihinizi turkuazdan yana kullanabilirsiniz. Turkuaz rengi koltuk modelleri, hem salonda hem de oturma odalarında tercih edebileceğiniz türden.

Beyaz, mercan rengi, pembe, kahverengi, toprak rengi ya da camel rengi gibi renklerle birlikte kullanabileceğiniz turkuaz rengi koltuklarınızı, bu renkte yastıklarla tamamlayın. Aynı şekilde bu renkleri dilerseniz perde, halı ya da aksesuar ürünlerinde kullanarak da turkuaz rengi koltuklarınızı kombinleyebilirsiniz. Salonunuza yeni bir renk, biraz hareket ve ferah bir görünüm kazandırmak için, siz de son yılların yükselen rengi turkuazı kullanın.

Klasik koltuk takımlarından modern koltuk takımlarına kadar birçok koleksiyonda rastlayabileceğiniz turkuaz koltuk modelleri, hemen her mobilya mağazasının yeni yıl koleksiyonunda yer alıyor. Bu yaz evinizde rahat bir ortam oluşturmak için, siz de turkuaz rengini mercan, pembe ya da beyaz renkleri ile tamamlayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık