Patikler lifler

Tığ İşi Örgü Converse Bebek Patikleri

Yün ipler ile tığ işi kullanılarak yapılan converse bebek patikleri yapabilirsiniz. Converse ayakkabılardan ayırt edilemeyecek derecede güzel modeller bulabilir ve en güzel patikler elde edebilirsiniz. Yapılışı biraz zahmetli olsa da ortaya çıkan patik örneğinden sonra zahmetinin katlanmaya değer olduğunu sizlerde anlayacaksınız.

Kendi çocuklarınıza, akrabalarınızın çocuklarına converse patikler örerek onlara hediyeler götürebilirsiniz. Ayrıca converse patik örüp satış yapıp para kazanabilirsiniz. Ortalama fiyatını 20 30 TL gibi fiyatlardan satarak patik örerek para kazanabilirsiniz.

Bebekler için tığ işi ile yapılan örgü converse patikler gerçekten çok güzeller. Bebeklerin ayaklarına çok yakışacak olan converse patik modelleri arasından en güzellerini seçerek sitemize ekledik. Sizlerde beğenmiş olduğunuz modeli bebeğinize örebilirsiniz. Converse patik modelleri ile bebeklerin ayağı hiç üşümeyecek.

Hobiblogu.com sitesinde sizler için daha önceden paylaşmış olduğum converse patik yapılışı konusuna buradan ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen bebek patikleri sayfamıza göz atmanızda fayda var.

Tığ İşi Örgü Converse Bebek Patikleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık