Patikler lifler

Tığ İşi Örgü Bebek Tulum Modelleri

Tığ İşi Örgü Bebek Tulum Modelleri

El işi örgü ürünler özellikle bebekler için daha fazla tercih edilmektedir. Yumuşak olması ve evde yapabilme olanağının olması bebeklere daha az zarar verme olanağının olması da el işi ürünlere anne adaylarının daha fazla ilgi göstermesine neden olmaktadır. Tığ işi örgü tulum modelleri hem erkek hem de kız bebekler için tercih edilebilmektedir.

Tığ işi örgü bebek tulum modelleri arasında hemen hemen her modele sahip tasarımlar yer almaktadır. Her renk ve her örnekte örülebilecek modellerin olması oldukça geniş ürün seçeneği sunmaktadır. Anne adayları bebekleri için hazırlık yaparken el örgüsü tulumlarda bebekleri için mutlaka tercih etmedirler. Ayrıca hediye olarak tercih edilebilecek en güzel ürünlerden bir tanesidir.

İnci

1988 İstanbul doğumlu Acıbadem Üniversitesi Hemşirelik bölümü mezunu biriyim. Şuanda İstanbul'da özel bir hastanede çalışıyorum. Boş vakitlerimde ise bu siteye yazıyorum.İlgilendiğim alanlar bayan el işleri ve hobiler. Elimden geldiğince sitede sizlere el işi ve hobileri yayınlıyorum.

Yazarın Tüm Yazıları

Takip Et:
Pinterest

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık