Patikler lifler

Tığ İşi Örgü Bayan Yelekleri

Tığ işi ile yapılan örgü bayan yelekleri her yıl olduğu gibi bu yılda moda. Hiç bir zaman önemini kaybetmeyen örgü yelek örnekleri sizler için sitemizde . Örgü yelek örnekleri, tığ işi yelek modelleri, yeni yelek örnekleri ve daha fazlası …

Yelek modelleri arasında dikkat çekenlerden biri de tığ işi bayan yelekleri olarak gözümüze çarpmaktadır. Giyene şıklık ve zarafet katan bu yeleklerin nostaljik olduğu kadar modern olan modellerine de rastlamak mümkündür. Gelinlerin gerek düğünden sonra aksesuar olarak üzerine aldıkları gerekse çeyizlerinde bulundurdukları bu yelek modelleri arasında günlük kullanım için uygun olduğu kadar gezmek için dışarı çıktığınızda da uygun olan modelleri bulunmaktadır. Tığ işi bayan yeleklerini farklı renklerde yapabilmek mümkün olmaktadır; ancak bu modellerin daha çok genç kızlar ve yeni evli genç kadınlar arasında krem ve beyaz tonları ilgi toplamaktadır. Uçuk renklerin kullanımı ile elbiselerin üzerinde hoş bir tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılan bu yelekleri örebilmek o kadar da zor olmamaktadır. Özellikle örgü işleri arasında yapımı en kolay örgü türünün tığ işi örgüler olduğu düşünüldüğünde beğendiğiniz ve satın aldığınız bir yelek modelinin farklı renklerde olanlarını da kendi ellerinizle örmeniz cazip bir fikir haline gelmektedir. Böylelikle elbiselerinizle uyumlu birden fazla yeleğe sahip olabilmeniz mümkün olmaktadır.

Tığ İşi Örgü Bayan Yelekleri

Resimleri detaylı incelemek için lütfen resmin üzerine tıklayın. Daha fazla model arıyorsanız örgü yelek modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tığ işi bayan yelekleri sadece gençler arasında değil modern bir giyim zevkine sahip orta yaşlı bayanlar arasında da ilgi toplamaktadır. Farklı motifler ve şekiller kullanılabilmesi sayesinde farklı tarzlarda yeleklerin elde edilebilmesi mümkün olduğu için tığ ile yapılan yeleklerin şiş ile yapılan yeleklere göre daha çok tercih edildiği görülmektedir.

Tığ İşi Örgü Bayan Yelekleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık