Patikler lifler

Tığ İşi Kolay Örgü Bayan Şal Modelleri

Merhabalar sevgili bayanlar. Sizler için seçmiş olduğum birbirinden güzel örgü şal modelleri resimlerini sitede paylaşıyorum. Bu örgü şal modellerini tığ işi bilen bayanlar rahatlıkla yapabilmektedir. Çeşit çeşit, desen desen şal modellerine sahip olmak için öncelikle tığ işi bayan şal modelleri resimlerini incelemelisiniz.

Kışın yaklaşmasıyla beraber örgücü bayanlar iş başına geçti. Soğuk günleri sıcacık geçirmek isteyenler ise şal örmeye başladılar bile. Örnek arayan bayanlar için en güzel modelleri toplayarak bir araya getirdik. Tığ işi harikası olan bu şallar ile kışın soğuk günleri artık sıcacık geçecek.   Sizleri daha zarif gösterecek olan şallar kıyafetlerinizin üzerine de çok yakışacak. Yün iplerden yapıldığı için yumuşacık olurlar. Kış günleri için mutlaka sizlerde şal yapmalısınız. Eğer örgü bilmiyorsanız bilen birinden rica edin size örsün veya satış yapanlardan hemen bir kaç tane satın alın!

El yapımı olan bu örgü şallar harika. Tığ işi ile yapılan bu örgü şalların yaklaşık olarak ölçümleri 180 x 90 cm. Bu şal modellerinin hepsi el yapımıdır.

 

Tığ İşi Kolay Örgü Bayan Şal Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık