Patikler lifler

Tığ İşi Banyo Lif Örnekleri

Tığ işi yapmak bütün bayanların çok sevdiği ve yaratıcılıkları ile farklı modeller oluşturdukları el işidir. Çok eski günlerden günümüze kadar gelen tığ işi örnekler evleri süsleyen dekor ürünlerdir. Bunun dışında tığ işi lif örnekleri ile de bayanlar renk renk model model lifler yapabilmekteler dir.

Lif örnekleri birbirinden farklı yumuşak ipler ile yapılan ve banyoda yumuşacakca liflenmeyi sağlayacak modeller olmaktadır. Hemen her evde mutlaka bulunan bu lifleri siz de kendi yaratıcılığınız ile çok değişik ve süslü bir hale getirebilirsiniz. Renklerini kendiniz seçebileceğiniz gibi isterseniz ipi olan uzun ipli yâda daha kısa modeller yapabilirsiniz. Kolay lif örnekleri ile yumuşak ve kolaylık ile hem hediye edilebilecek hem de kendiniz kullanabileceğiniz lifler oluşturabilirsiniz. Lif, yapmak istiyor iseniz mutlaka tığ ile yapmanız çok daha yumuşak ve şık olmasını sağlayacaktır. İster büyük isterseniz de daha küçük yapabileceğiniz bu örnekler ile siz de banyolarınıza yeni bir hava katarken kendi konforunuz da düşünebilirsiniz.

Tığ İşi Banyo Lif Örnekleri

Tığ işi yapmak kadınların hem zevk aldığı hem de üretici olmalarını sağlayan bir iştir. Bunun için kadınların neredeyse birçoğu, tığ ile farklı işler yapmaktadır. Bu işler den biri de lif yapımıdır. Lif yapımı, yumuşak ipler ile çok daha şık ve güzel olacaktır.

Sitemizde Bulunan Diğer Lif Örnekleri

2014 Yeni Lif Örnekleri

Lahana Lif Yapılışı ( Anlatımlı)

Püsküllü Lif Yapılışı Anlatımlı

Hayvan Motifli Lif Modelleri

En Yeni Resimli Lif Örnekleri

50 Adet Lif Örnekleri ve Modelleri

Anlatımlı Lif Modelleri

Derya Baykal lif modelleri

Çiçekli Lif Örnekleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık