Patikler lifler

Tasarıma Yönelik Ufak Yaratıcı Fikirler

Tasarım ve dekorasyon, bazen çok ufak süslemeler ile oldukça özel bir hale gelebilir. Çok büyük mekanlarda, aslında hiç aklımıza gelmeyen ve hiç bir masrafı olmayan ufak süslemeler yaparak mükemmel görünümler elde edebiliriz. Bu nedenle de dekorasyon kavramının aslında pahalı bir kavram olmadığını, ufak değişiklikler ve fikirler ile gerçekten özel görüntüler elde edebileceğini de rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira bu yazımızda da göreceğiniz görseller ve fikirler dahilinde sizler de bu durumun mümkün olduğunu daha rahat anlayabilirsiniz.

Dekorasyon İçin Ufak Sevimli Fİkirler

Aşağıda yer alan görseller, sizlere şimdiden bir nebze de olsa fikir vermiş olmalı. Dilerseniz bu fikirleri genel olarak biraz daha inceleyerek ele alalım;

1) Örgü İplerinden Tavan Süsleri Yapma

İlk olarak örgü iplerine değinmek istiyoruz. Özel olarak hazırlayabileceğiniz bir çok farklı renge sahip olan örgü ipleri sayesinde gerçekten çok farklı bir görüntü elde etmek mümkün. Bu konuda rastgele boyutlara ve renklere sahip olan örgü iplerini bir araya getirmek yeterli olacaktır.

Ufak topaklar, orta ya da büyük topaklar bir araya getirilip, hepsinin başına ufak bir ip geçirilerek tavandan aşağı doğru sarkıtılabilir. Böylelikle hem renkli hem de şık bir görüntü elde edilmiş olur.

2) Laptop Tuşlarını Renklendirin

Şeffaf şekilde olan bantlar ya da farklı yapışkanlar sayesinde laptobun her biri tuşunu farklı bir renge bürümek sizin elinizde. Tamamı beyaz ya da siyah olan laptop tuşları bu yöntem ile cıvıl cıvıl bir renkli görünüme sahip olabilir.

Gördüğünüz gibi aslında çok basit ve ufak, üstelik hiç bir şekilde maddi yükü olmayan yöntemler sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan çok şık, özel dekorasyon fikirleri elde etmek mümkün. Üstelik maddi açıdan dediğimiz gibi herhangi bir yükü olmayan bu fikirleri, tüm yaşam alanlarında, iş yerlerinde sorunsuz bir şekilde kullanmak, hayata geçirmek size kalmış durumda. Sitemizi takip ederek ilerleyen günlerde bu konularla ilgili daha farklı ve özel fikirleri bulabilirsiniz.

Yu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık