Patikler lifler

Sizin İçin “Kendin Yap” Önerileri

Tercihen plastik bir tabakaya, parlak ve renkli taşları yapıştırın. Aşağıdaki gibi büyük olanlarını seçmeniz daha iyi olacaktır. Bu taşları bijuteride bulabilirsiniz. Yapıştırdıktan sonra hem daha iyi sabitlemek hem de yeni bir görüntü sağlamak için etrafını telle çevirebilirsiniz.

Kendin Yap Önerileri

Fazla fermuarları birbirine dikip çanta haline getirebilirsiniz.Kendin Yap Önerileri 2

Renkli ve çizgili kıyafetlerinize uyum sağlayan tırnaklar için çok basit bir yol var. Sıradan oje fırçaları yerine resim fırçaları kullanın. Çok pahalı değiller ve zaten ucuzluk pazarlarında ya da bazı kırtasiyelerde gayet ucuza satılıyor.

Çizgili Oje

Önerilerimizin arasında en eğlenceli olanı bu olmalı. Zaten rahat olan ve hareketli bir görüntü veren bir şorta çita desenleri ekleyebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şey şablon ve kumaş boyası. Şablonu bazı kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Ama eğer yoksa internetten bir görüntüsünü alıp yazıcıdan çıkarın ve boşluk olması için desenlerin içini makasla kesin. Biraz zahmetli evet, ama boyadıktan sonra giymesi çok güzel olacak.

Şort Süsleme

Atkınıza cepler ekleyin. Yapmanız gereken sadece cep için bir şablon oluşturup bunu kumaşa çizmek, şablonu kesip atkıya dikmek. Bizim kumaş tercihimiz deri olması yönünde.

Atkı Süsleme

Aşağıda resimde gördüğümüz süsler muhtemelen görkemli bir yüzüğün ya da gerdanlığın taşlarıdır. Ama neden onları ayakkabınız için kullanmayasınız? Arkasına bir iğne geçirip, ayakkabının bir tarafına broş olarak da yapıştırabilirsiniz. Ya da birkaç tanesini alıp ayakkabınızın bilek bölümüne dikebilirsiniz. Ayakkabı Süsleme

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık