Patikler lifler

Sevimli bebek lif modelleri

Bebekler için birbirinden şık lif modeli yapmaya ne dersiniz ? Siz ve bebekleriniz için çok şık lif örnekleri ile karşınızdayız. Bebeklerinize ve çocuklarınıza duş almanın keyfini artık rahatlıkla yaşatabilirsiniz.

Yeşil el örgüsü lif örneği

El örgüsü lif örnekleri yumuşacık yün ipler ile yapılmıştır. Yün iplikler kullanıldığından dolayı bebekler bu lifleri çok sevecekler. Ayrıca desenli oldukları için görsel açıdan da bebekler bu lif modellerine bayılacak. Çocuklara ve bebeklere duş aldırmak ne kadar zordur bilirim. Ama bu bebek lif modelleri ile karşılaşınca onlarda huysuzluk yapmayı bırakacaklar. Renk renk olan bu lif modelleri çok sevimli görünüyor. Bu lifleri bebekleriniz ve çocuklarınız için mutlaka yapmalısınız.

Kurdeleli lif örneği

Hiç görmediğiniz modelleri sizler için paylaşıyorum. Lif modelleri sevenler için sürekli farklı farklı örnekler sitemizde yayınlanmaktadır. Bu örgü lifleri kendi bebekleriniz için veya çevrenizdeki insanların bebekleri için hediye olarak örebilirsiniz. Hem hediyelik olarak hemde ticaret olarak kullanıp yapmış olduğunuz lif modellerinin satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Bu lif modelleri ortalama 15 20 TL arası satılmaktadır. 

Bebekler için örgü banyo lifi

Ayıcık desenli verilen bu örgü lif ile bebeklerini rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Elinizi içerisine geçirerek bebeklere kese yapıp onları mis kokulu ve tertemiz yıkayabilirsiniz. Bu sevimli lif modellerinin yapılışlarını ileri zamanlarda sitemizde bulabilirsiniz. Bizi takipte kalın …

Mavi beyaz desenli bebek lifi

Tığ işi hediyelik lif

Bu lifleri yaparak yakınlarınıza hediyelerde bulunabilirsiniz. Çok güzel olan bu bebek lif örnekleri ile sevdikleriniz çok sevinecekler.

Sevimli bebek lif modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık