Patikler lifler

Resimli İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Kapalı bayanların genellikle tercih etmiş oldukları yazmalar iğne oyaları ile süslenmekte. İğne oyaları, iğne oyası bilen bayanlar tarafından yapılıp, yazmalar; iğne oyası yazma kenarı modelleri ile süslenmekte.

Yazma kenarlarını iğne oyaları ile işleyip daha güzel görünmesini istemez misiniz ? Eğer sizlerde iğne oyası biliyorsanız yazma kenarlarına yeni oyalar yaparak onları en güzel bir şekilde tasarlayın!

         İĞNE OYASI YAZMA KENARLARI

Baş örtülerini süsleyen iğne oyaları farklı farklı modeller ile sitemizde. Kendi zevkinize göre yazma kenarları yapıp süsleyebilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelen çeyiz işleri hazırlarken mutlaka içerisinde yazmalar bulundururuz.  Genç kızların çeyiz sandıklarını hazırlarken el işi yazma koymayı unutmayın. Sitemize eklemiş olduğumuz bu  modellerden faydalanarak yeni yeni modeller yapıp çeyiz sandığına koyabilirsiniz.

Genellikle iğne oyası ile süslenen yemeniler için  çeşit çeşit oyalar kullanabilirsiniz. Yazma kenarları boncuklu, pullu, çiçekli ve daha farklı desenli modeller ile yapılabilir. Hangi modeli beğeniyorsanız sizlerde o örneği inceleyerek yazma oyaları yapabilirsiniz. Hobiblogu.com olarak en yeni el işi modellerini arayıp bulup siteye ekliyoruz. Merak ettiğiniz modeller hakkındaki yorumlarınızı bize bildirebilirsiniz.

En Çok Kullanılan Modeller Boncuklu İğne Oyaları

Bayanlar baş örtülerini süslerken en fazla boncuklu iğne oyalarını tercih ediyorlar. İğne oyası yazmaları araştırırken en çok boncuk oyaları ile karşılaştım.  Boncuk işi oyaları bayanlar daha çok tercih ediyor.

 

Resimli İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

 1. ayse diyor ki:

  Hepsi guzel ama istedigim yok farkli istiyorum

 2. eda nur diyor ki:

  çok iyi ama birazidare eder

 3. bela diyor ki:

  Hiç beğen medim

  1. Anonim diyor ki:

   beğenmediyseniz emeğe saygı gösterin lütfen.sizin beğenmediğiniz yapan için paha biçilemez olabilir.düşünerek yazın!

 4. nese diyor ki:

  bence cok basit ben bunları yazmalarıma ara niyetine yapıyorum

 5. ela diyor ki:

  Eh iyi işte daga yokmu

Yorum Yaz

Yukarı Çık