Patikler lifler

Parmaktan yüzük çıkarma yöntemleri

Parmağınıza sıkışan yüzükler canınızı mı yakıyor ? O halde basit bir yöntem ile parmağınıza sıkışan yüzüğü kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Parmağınızı sıkıştıran yüzükler canınızı yakabilir. Çıkarmaya zorlandığınız yüzükler için bir kaç basit yöntem kullanarak rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Parmağa krem sürme, sabun sürme yüzüğü kesme gibi yüzük çıkarma yöntemleri vardır. Yüzüğü kesme yöntemi pek fazla tercih edilmeyen yöntemdir. Çünkü hem parmağa zarar verebilirsiniz hemde yüzük değerli ilse kesileceğinden dolayı değer kaybedebilir. Yüzük değerli ise ve canınıza zarar gelsin istemiyorsanız bu yöntem kullanmanızı pek tavsiye edilmez.

Kilonuzun artması ile parmağınıza taktığınız yüzük sıkışarak canınızı yakabilir. Bir gün bakarsınız ki yüzük parmağınızdan çıkmıyor. Tüm uğraşlarınıza rağmen yüzüğü parmağınızdan çıkaramıyorsanız bu yöntem tam da size göre. Denemiş olduğunuz yöntemler ile yüzüğü parmağınızdan çıkaramadıysanız çok fazla uğraşıp zamanınızı kaybetmeyin ve bunun yanında canınızı daha fazla acıtmayın. Çok basit bir yöntem kullanarak yüzüğü parmağınızdan çıkarabilirsiniz.

Parmaktan kolay yüzük çıkarma yöntemi

Parmaktan kolay yüzük çıkarma yöntemi

Parmağınıza ince ipi resimdeki gibi sararak ve daha sonra ipin ucunu yüzükten geçirip aşağı doğru çekerek yüzüğü yavaş yavaş çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık