Patikler lifler

Özgür Moda Pahalı Değildir!

Özgür Moda Pahalı Değildir!

Moda kavramı, bilindiği üzere çok pahalı ve özel bir kavram olarak yansımaktadır bizlere. Çoğu kişi, modayı sadece markalardan ibaret düşünmektedir. Bu nedenle de maddi açıdan yeterli olmayacağı kanısına vararak pek fazla moda ile ilgilenmez. Oysa ki bu moda değildir… Bir moda akımı ve trendi içinde herhangi bir şekilde ciddi markalardan giyinmek gerekmemektedir. Aksine, moda genel olarak çok daha özgür ve özgür olduğu içinde maddi açıdan uygun bir dünyadır.

Yeni Trendler, Özgür Düşünceler

Moda dünyasını ve her yıl, her mevsim sunulan yeni trendleri takip edebilirsiniz. Bu trendleri bilerek, kendinize göre çok daha özgün düşünceler ile yeni üretimler yapabilirsiniz. Örneğin o dönem açık tonlar ve çanta konusunda salaş bir görünüm sunan modeller trend olabilir. Hemen gidip binlerce lira ödeyerek salaş görünüme sahip bir çantayı önemli bir markadan almaya gerek yok. Eski ve kullanmadığınız çantalarda yapacağınız bazı ufak değişimler sayesinde gerçekten ihtiyacınız olan çözümü elde edebilir ve sizler de moda trendleri ile uyumlu bir parça elde edebilirsiniz. Unutulmaması gereken konu, modanın sadece temel kaynak sunduğudur. Her yıl gelişen moda akımları, bizlere temel kaynakları sunarlar. Bu temel kaynakları uygulamak, geliştirmek ve gerek yaşam alanımız açısından, gerekse de maddi durumumuz açısından bu moda akımlarını şekillendirmek tamamen bize bağlıdır. Sizler de modaya bu gözle bakarsanız, bir çok farklı eski eşyanızın aslında nasıl ufak değişiklikler ile yeni akım moda trendlerine uygun bir hale geleceğini açıkça görebilirsiniz.

Modanın özünde zaten bağımsızlık yatmaktadır. Bir çok tasarımcı, tamamen kendilerine özgü çizgiler ile yeni trendleri gün yüzüne çıkarır. Bu nedenle marka kavramının moda kavramı ile ayrılmaz bir ikili gibi görünmesini, bu şekilde bakılmasını önlemek oldukça önemli olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık