Patikler lifler

Örgü Kase Yapımı

örgü kase yapımı (3)

 

Bu kaseler resmen tadından kullanılamaz,ben bakmaya doyamadım,böyle otantik şeyleri ve gerçekten emekle yapılan projeleri çok beğeniyorum.Bu projede keçe ve ip aslında ana malzememiz,ama istediğiniz renklerde istediğiniz örme şekli ile yapabilirsiniz,isterseniz elinizde uzun kalın bir zincir örün daha sonra sıra sıra dikin,isterseniz bu projedeki gibi direkt üzerinden başlayın örmeye.

Evin en gizli,en dolu dolu,en saçma sapan yerleri olarak gördüğüm çekmecelerinizi bu şekilde istifleyebilirsiniz,yani çekmecenizin boyuna içine göre,ister böyle renkli renkli,ister hepsi aynı renk.Bu kaseleri pullarla,boncuklarla da süsleyebilirsiniz,hem şık duracak hem de sizi karışıklıktan kurtaracaktır.

Eğer evinizde şuan keçe yoksa bir kartonu alın istediğiniz kase boyunda yuvarlak kesin ve onu boyayarak ya da bir kumaşı yapıştırarak yani kumaşla kaplayarak alt zemine koyun ve ona delikleri açın.Bu şekilde de kaseniz sabit duracaktır.

Eğer biraz örgü biliyordum bu bilgimle de bunu yaparım diyorsanız,ya da bu çok basitmiş hemen başlıyorum diyorsanız bana da ”kolay gelsin” demek düşer.örgü kase yapımı (9)

örgü kase yapımı (5)

örgü kase yapımı (6)

örgü kase yapımı (7)

örgü kase yapımı (8)

örgü kase yapımı (10)

örgü kase yapımı (11)

örgü kase yapımı (12)

örgü kase yapımı (13)

örgü kase yapımı (4)

örgü kase yapımı (1)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık