Patikler lifler

Örgü Fular Modelleri

Örgü ile yapılan giyim aksesuarları her zaman çok daha şık durur. Normal hazır alanlarına nazaran özellikle fularlar çok daha güzel ve şık olur. Üstelik fularları kendiniz yaptığınızda bu sadece size özgü olur ve bir başkasında görme şansınız olmaz. Ancak Örgü fular modellerini bilmeyen biri de kolay kolay güzel bir fular yapamaz. Fular yapmanın zor olduğundan çok bunun sebebi güzel renkler ve modellerin bir araya getirilmesidir. Bu tamamen işi bilmekten çok hayal gücü ve bakış açısı ile alakalıdır.

                Fular yaparken kaba durmaması çok önemlidir. Kaba durur ise ve ya yapacağınız kişiye yakışmaz ise o zaman bazı sıkıntılar çıkar. Verdiğiniz o kadar emek boşuna gider. Siz de beğenmeyince aslında yapılan işinde bir anlamı kalmaz. Ancak genel olarak böyle bir durum ile karşılaşmamak adına mutlaka yapılması gereken önceden yapacağınız fularlara bakmaktır. Eğer bir ve kimsede olmayan cinsten bir fular arıyorsanız o zaman Yeni örgü fular örneklerini bulmanız gerekir.

Örgü Fular Modelleri

                İnternete baktığınızda bir çok yeni fular modelleri bulunmaktadır. Bu fular modellerinden bir ile fular yapılabilir. Ancak buralarda verilen fular modellerini anlamadıysanız onun da çözümü çok basittir. Anlatımlı fular modellerine bakarak, nasıl yapıldığını ne tür ip kullanılması gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu da sizlerin güzel bir fulara sahip olmanızı sağlayan güzel bir şeydir.

Örgü Fular Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık