Patikler lifler

Örgü Çanta Modelleri, Örnekleri

Bir bayanın olmazsa olmaz denilen aksesuarı ve ya çantası o bayanın her şeyidir. Bayanlar yapıları itibari ile komşuya bile gitseler yanlarından ayıramadıkları çantalarını da alıp öyle giderler komşu gezmelerine. Alışıla gelmiş çantalardan çok daha farklı olan hiçbir markaya bağlı olmadan da çok şık çantalar yapılabilirliğini gösteren örgü çanta modelleri şimdilerde farklılık arayan bayanların en sevdiği çanta çeşitlerindendir.  Örgüden de çantalar yapılabileceğini ve çokta şık olacağını ispatlayan örgü çanta örnekleri farklı farklı teknikler ile örülür. Motifler halinde örülüp sonradan birleştirilen çantalar kullanışlı olmaları ve düşük maliyetli olmaları ile de oldukça talep görmektedirler. Hem de kıyafetiniz ne olur ise olsun ona uygun kendi elleriniz ile bir çanta örüp kullanabilmeniz oldukça mümkündür.

Örgü Çanta Modelleri, Örnekleri

Kadın isterse neler başaramaz ki çantalarda buna bir örnektir. Mağazada gördükleri bir markanın çantasını bile eğer beğendilerse ve eğer yapmak istiyorlarsa aynını yapıp gururla takabilirler. Bu Türk kadınlarımızın ne kadar çalışkan ne kadar becerikli olduğunun bir ispatıdır. Tığ işi çantalar kolay yapılabilen ve en çok yapılan çantalar arasında yer almaktadır ve sonucu da oldukça şık olmaktadır.

Bayanların en büyük hobisi olan elişine el işi çantalar ile devam ediyoruz. İçerisinde bulunan bölmelerinden tutunda kulp kısımlarında bulunan tokalarına kadar her birisi emeğin ispatı her birisi harika tasarımlardır. Onca para verip çanta almaya ne lüzum var örün gitsin.

Örgü Çanta Modelleri, Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık