Patikler lifler

Örgü Banyo Klozet Takımları

Banyolarda klozet kullanıldığından beri klozet takımı örtüleri hızla yaygınlaştı. Bir gereklilik olmaktan çıkan bu takımlar, modaya uygun tasarımlardan oluşmaya başladı. Kimi kadınlar hazır örtüler tercih ederken, kimileri de el emeği göz nuru klozet takımlarını kendi emekleriyle üretiyor. Renk renk, desen desen örülen banyo klozet takımları, hazır ürünlerden farksız. Çiçek yada hayvan figürlerinin kullanıldığı örgü takımlar, son yıllarda çok revaçta. Üçlü takım halinde örülen örgü banyo klozet takımları birbirinden güzel modellerden oluşuyor. Kirpi ipten yapılan ve üzerine çeşitli işlemelerin uygulandığı örgü takımları, ev hanımlarının en fazla tercih ettiği ürünlerden. Üretildikçe çeşitlenen örgü modellerin hiç bu kadar yaygınlaşacağını ve evlerimize yakışacağını düşünmezdim. Fakat hanımların el becerisi hayal dünyaları ile birleşince ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Mavi, pembe, kırmızı. Ne renk isterseniz öre bilir yada sipariş edebilirsiniz.

Her birinin ayrı güzellikte olduğu banyo klozet takımları üç parçadan oluşuyor. Severek kullanacağınız bu takımlar bütçenizi de yormayacak türden. Kendim yapamam diyorsanız, bir tık uzaklığınızda satılan bu binbir çeşit ürünlerden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Banyonuza uygun renklerde tasarlanan bu modeller, evinize ayrı bir şıklık katacak.

Şıklığı kadar dayanıklılığı da ön planda olan örgü takımlar, istediğiniz şekilde yıkanabiliyor. Titiz hanımlar temiz durması için sık sık yıkanması gerektiğini düşündükleri banyo klozet takımlarını, uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık