Patikler lifler

Modern Bayan Kısa Saç Kesim Modelleri

3 hafta önce

Modern hanımların ilk tercihi olan kısa saç modelleri yılında da çok moda olacak. Siz de saçlarını kestirmek istiyor fakat kısa saç kimlere yakışır diye tereddüt ediyorsanız rehberimize bir göz atın. Her yüze uyacak bir kısa saç kesimi mutlaka vardır. Türk hanımları genelde yuvarlak yüzlü oldukları için, katlı ve öne doğru uzayan küt kesim modelleri tercih edebilirler. Yuvarlak yüz saç modelleri hep yüzü daha uzun göstermesi için tasarlandığından, yüzünüzü tamamen ortaya çıkaracak kısacık kesimlerden uzak durmalısınız.

Siz de ilham arıyorsanız kısa saç modelleri resimleri ile oluşan galeriye bakmanızı tavsiye ederim.

Eğer aklınıza bir kere girdiyse en az bir kez cesaret ederek saçlarınızı kısaltmayı öneririm. Bir kere yüzünüze uygun kısa saç modeline alıştığınızda, siz de birçok kadın gibi bir daha saçlarınızı uzatmaya zahmetine girmek istemeyebilirsiniz. Özellikle yaşın da ilerlemesiyle beraber uzun saç modelleri özellikle bakımsızsa yaşlı gösterebileceğinden kısa modern saçlar tercih edilmelidir.

Yine de uzun saçlıysanız birden kısa saça geçmek dramatik bir değişiklik olacağı için kuaförünüze danışmanızda fayda var. Saçlarınızı kademeli olarak kısaltmak içi bir başka seçenek. Hem kısa saçın görüntüsünü beğenmez ve saçlarınızı yeniden uzatmak isterseniz de süreç kısalmış olur.

 Modern Bayan Kısa Saç Kesim Modelleri

Modern Bayan Kısa Saç Kesim Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık