Patikler lifler

Miniklere Sade Örgü Bebek Patikleri

Yeni doğan veya doğacak olan bebekleriniz, yeğenleriniz, torunlarınız için patik örneği aramaya son verebilirsiniz. Çünkü en güzel bebek patik örnekleri ve sürekli güncellenen patik modelleri ile sizlere en yeni patikleri yayınlama devam ediyoruz. Bazılarını saatlerce aramış olduğum bu örgü bebek patikleri yapımı kolay olup sizleri çok uğraştırmayacak. Çünkü tek renk iple yapılan örgü patiklere kurdele takılarak patik örülüyor.

Çeşit Çeşit Bebek Patikleri Yapmaya Ne Dersiniz ?

Aynı örgü ile farklı renklerde ve farklı kurdeleler kullanarak yepyeni patikleri ister bebekleriniz için hazırlayabilir, isterseniz de satabilirsiniz. Evet evet yanlış duymadınız satabilirsiniz. Yani bebek patikleri örerek para kazanabilirsiniz. Şuan yayınlamış olduğum patik örnekleri tanesi piyasada 15 – 20 TL arası satılıyor. El yapımı ürünler hiç bir zaman değerini kaybetmediği gibi patikler de hala en gözde örgüler arasındadır. Bu bebek patiklerini yapıp yakınınızda eşiniz, dostunuz aracılığı ile yeni bebek doğacaklara veya bebekleri olanlara rahatlıkla satabilirsiniz.

Birbirinden sevimli bebek patikleri arasından en güzel olanları sizler için seçip yayınlamaya devam edeceğim. Sizden ricam beğenmiş olduğunuz modellere yorumlar yapmanız. Ve facebook profilinizde paylaşmanız. Çünkü ne kadar çok paylaşım olursa siteye o kadar çok kişi ulaşır. Paylaşmak için aşağıdaki paylaş butonuna tıklayın …

Miniklere Sade Örgü Bebek Patikleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık