Patikler lifler

Kolay Lif Yapışılı ( Resimli ve Videolu Anlatım )

Anlatımlı örgü lifler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu defa sizlere çok kolay bir örnek paylaşıyorum. Yapılışı hem zevkli hemde kolay olan elbie lif yapılışı sizler için resimli ve videolu anlatım olarak hobiblogu.com’da…

Kış aylarının yaklaşması ile beraber örgü örme sezonu açıldı. En çok örülen örgüler arasında yer alan modeller lif modelleridir. Yapılışı kolay olduğundan ve çok fazla zaman harcanmadığından dolayı bayanlar en çok lif yaparlar. Siz örgü sever bayanlara model çeşitliliği kazandırmak için siteye düzenli bir şekilde lif yapılışları ve yeni lif örnekleri ekleniyor.

Ev hanımları eve oturmaktan sıkılınca el işlerine yönelirler. El işi yapan bayanlar bazen hobi olarak, bazen hediye amaçlı bazende geçimini sağlamaları için yaparlar. Bir çok tanıdığım arkadaşım ev geçimine yardımcı olabilmek için lif modelleri yaparak internet üzerinden satış yapıyor. Tabi en en çok satılan örgü lifler; yeni lifler ve en güzel görünen liflerdir. Hobiblogu.com olarak sizler için en yeni lifleri siteye ekliyoruz.

Resimli anlatımlı ve videolu anlatım olarak sizlere kolay bir elbise lif yapılışı örneği paylaşıyorum.  Açıklayıcı bir anlatım ile anlatılan lif örneğini örgü işinden anlayan biri kolaylıkla yapabilir.

Elbise Lif Yapışılı ( Resimli Anlatım )

Resimlerin üzerine tıkladığınız zaman açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Elbise Lif

Elbise Lif Yapışılı ( Resimli Anlatım )

Kolay Lif Yapışılı ( Resimli ve Videolu Anlatım ) Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

  1. hacifi diyor ki:

    Anlatımlı lif yapılışı için teşekkürler. Gayet açıklayıcı olmuş

Yorum Yaz

Yukarı Çık