Patikler lifler

Kağıttan kalp yapımı resimli anlatım

Dekorasyonda önemli bir yere sahip olan duvarlara sadelik pek yakışmıyor. Dekorasyonda farklı şeyler ortaya çıkartmanız aslında dekorasyona zenginlik katar. İlginç diye bazı şeyleri yapmamak ve standart dekorasyonları yapmanız dekorasyonun kalitesini düşürecektir. Bu yüzden farklı şeyler denemeniz de fayda var diyebiliriz. Evinizde, işyerinizde farklı şeyleri deneyerek, farklı zenginliklere sahip dekorasyon ortaya çıkartabilir ve yoğun tepkiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden korkak davranmanıza gerek yok!

Basit şeyler ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. İlla büyük paralar dökmenize gerek yok. Duvarınızı sadelikten kurtarmak için kağıdı kullanabilirsiniz. Aşkınızı simgelemek ve ortama hoş hava salgılamak amacıyla kalp yapabilirsiniz. Duvarınızı kağıttan kalp yaparak süsleyerek, farklı bir dekorasyon ortaya çıkartabilir ve ortama güzel bir hava katabilirsiniz.

Kağıttan küçük kalpler

Kağıttan küçük kalpler

Malzemeler:

  • Kırmızı kağıt
  • Makas
  • Yapıştırıcı

Yapımı:

İlk olarak kırmızı bir kağıt alınız. Ardından kalp şeklinde birkaç kağıt kesiniz. Ardından bu kağıtların ortalarını yapıştırıcı kullanarak yapıştırınız. Ardından da duvara uygun özel yapıştırıcı ile de yapıştırma işlemine geçebilirsiniz. Yalnız kalbe benzemesine dikkat etmeniz gerekiyor çünkü ince işlemler dikkat gerektirir.

Kağıttan kalp yapmak gördüğünüz gibi oldukça basit… Evinizi, işyerinizi dekorasyon bakımından zenginleştirmek basit olurken hem de maddiyat bakımından da avantajlı. Sevginizi vurgulamak için de bu işlemi yapabilirsiniz. Kalbin insanlar için önemi büyüktür ve sevgiyi vurgular. Özel günlerde böyle sürprizler düzenlemeniz hoş karşılanacakken, eviniz, işyeriniz dekorasyon bakımından da öne geçecek. Böyle ufak tefek dekoreler size birçok avantaj sağlıyor. Kağıttan kalp gibi ufak şeyler hem duvarlara güzellik katıyor, hem de gönüllere!

Bu Yazımız Yeşilay Nisan Ayı Dergisinin Hobi Sayfasında Yayınlanmıştır .

kağıttan kalp yapımı

Yorumlar

  1. fidan diyor ki:

    Elişi kağıdımi

Yorum Yaz

Yukarı Çık