Patikler lifler

İğne Oyası Yatak Odası Takımları Dantel Modelleri

Bir genç kızın çeyizinin en nadide parçalarındandır iğne oyası yatak modelleri. Ama iğne oyası yatak takımlarının yakımı da bir o kadar zordur. Sizler için hazırladığımız iğne oyası yatak odası modelleri, iğne oyası yatak odası takımları görselleri ile bu nadide parçaları kolayca hazırlayabileceksiniz.

Bildiğiniz üzere iğne oyası yatak odası örgü modelleri de her yıl yeni örneklerin çıkması ve marifetli hanımların kendilerini geliştirmesiyle beraber değişmektedir. El emeği göz nuru çalışmaları ile bu sanata katkıda bulunan hanımlar için ne söylesek azdır. Çünkü bu narin takımları saatlerce, günlerce nakış gibi işlemek ve de kendinden de bir şeyler katarak yenilemek geliştirmek tam bir sanatçılık örneği.

Sizler de hazırladığımız bu görsellerden faydalanarak Yatak odası iğne oyası takımları, mutfak iğne oyası modelleri, oturma odası ve salonlarınızda da bu yeni ve narin modelleri kullanarak evlerinizi süsleyebilirsiniz.

Kendi evinizde kullanmanızın yanı sıra siz de bu güzel el emeği göz nuru çalışmaları tanıdıklarınıza hediye ederek onlara bir ömürlük unutulmayacak bir hatıra sunabilirsiniz.

 İğne Oyası Yatak Odası Takımları Dantel Modelleri

Daha önceki yazılarımda iğne oyası vitrin takımı örnekleri paylaşmıştım. İncelemenizi öneririm.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık