Patikler lifler

İğne Oyası Modelleri Şıklığı

Bu yılın en yeni iğne oyası örnekleri olarak ilk dikkat çekenler arasında organzeden yapılan güllerin maydanoz iğne oyasının arasında yerleştirilmesidir. Hiç şüphesiz iğne oyası genç kızların çeyizlerinde başköşede yer alıyor. İğne oyası ile birlikte tığ oyasının birleştirilmesi ayrı bir güzelliktir. İğne oyası son derece zahmetli bir oyadır. Ancak şıklığı ve zarifliği daima ilgiyi artırıyor. İğne oyası olarak elde yapılan çiçeklerin tülbent kenarların monte edilmesidir.

En yeni iğne oyası modelleri arasında sarkıtmalı güller olmazsa olmazların arasındadır. İğne oyalarının şık tasarımları arasında naylon iplik yerine ipek iplikleri tercih etmelisiniz. Oyanın kalitesini ve şıklığını artırmak için kesinlikle ipek iplik kullanılmasına özen göstermelisiniz. Bu detaylar göz önüne alınarak oyalar ortaya çıkartılmalıdır. Çok geniş bir tarihi olan ve 2014 yılında da aralarına yenisi eklenen iğne oyası örnekleri maydanoz tekniği il ortaya çıkan modeller her geçen gün daha da göz alıcı olmaya başlamıştır. İğne oyaları sadece tülbentler değil havlu kenarlarından, nevresim takımlarına kadar kullanılmaktadır. 2014 sezonunda neon renk tonlarındaki uyumu iğne oyalarında da göreceksiniz.

İğne oyalarıarasında çiçekler, laleler ve daha farklı modeller yer alıyor. Elbette oyaların arasında inci, kurdele gibi materyaller ile daha da hareket katılabilir. En önemlisi şık ve uyumlu tasarımların bir araya getirilerek hareketlenmesidir. Renkli ve ince iğne oyası takımları sezonun en gözde olanları arasına girecektir.

2014 İğne Oyası Modelleri

İğne oyası ile yapılan havlu kenarı dantelleri, yemeni kenarları, iğne oyası yazma kenarı gibi iğne oyaları aşağıdaki galeride verilmiştir. 

Mutfak için mutfak havlu kenarı örnekleri , baş örtüleri için yemeni kenar örnekleri konularına göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık