Patikler lifler

İğne Oyası Kenar Örnekleri

Yazma, yemeni, havlu, tülbent, masa örtüleri ve dantelleri iğne oyası kenar örnekleri ile süsleyebilirsiniz. İğne Oyalarım Facebook sayfasından alıntı yapmış olduğumuz iğne oyası kenar oyaları hepsi birbirinden güzel…

İğne oyası ile süslenen el işleri çok şık görünüyor. Bundandır ki bayanlar iğne oyasını sıklıkla tercih ederler. Dantel, örtü, fiskos gibi el işleri süslenirken iğne oyaları kullanıldığında el işleri daha şık görünür. Pullu iğne oyaları, boncuklu iğne oyaları gibi bir çok iğne oyası örneği vardır. İğne oyası örnekleri arasından seçmiş olduğumuz yeni modelleri siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaşıyorum.

Genç Kızların Çeyizlerini İğne Oyaları İle Süsleyin

İğne oyası süslemeleri kullanarak çeyiz hazırlayabilirsiniz. Kızlarınıza çeyizlik hazırlarken el işleri kenarlarını süslemek için iğne oyası kenar oyaları kullanın. Çünkü iğne oyası ile yapılan oyalar daha kibar ve zariftir.

Rengarenk iğne oyası modelleri yapımı ile ilgili kiraz modeli yapılışı ve iğne oyası kenar yapılışı konularını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık