Patikler lifler

Hediye Kesecikleri Yapımı

hediye keseleri (1)

Çocuklar için hediye o kadar önemlidir ki.Sürprizler yani bilinenin dışında gelişen şeyler çocuğun anında ruh halini değiştirir.Ben çocuklara özel günler dışında da hediye alınması gerektiğini düşünüyorum.Öyle alışveriş yapıp ihtiyaçlarını almak değil hediyeden kastım.Paketlerle süslenmiş ”bugün beni üzmediğin için,okula gittiğin için,derslerinde başarılı olduğun için…vs” diyerek ödüllendirmelisiniz,hatta hiçbir sebep olmadan da sürprizler yapmalısınız.Bir çocuk ailesinden gördüğü şeyleri yansıtır.Siz onu nasıl yetiştirirseniz o çocuk sizin yetiştirdiğiniz gibi olur.Eğer siz çocuğunuz büyüdüğünde onun sadece özel günlerde hediye aldığından,sadece özel günlerde sizi aradığından şikayet ederseniz,bu yersiz olur çünkü o sizin eserinizdir.Fakat dediğim gibi koşulsuz veya sık sık hediyeler alıp,sürprizler yaparsanız.İleri de aslında siz keyfini sürersiniz.

Neyse gelelim konumuza;örneğin bu küçük kesecikler bir kız çocuğu için o kadar heyecan verici ki.Yapımı gördüğünüz gibi çok basit.İçerisine koyduğunuz 1 toka bile onu çok mutlu edecektir.Kolay gelsin.

Unutmayın ne ekerseniz onu biçersiniz.

hediye keseleri (2)

hediye keseleri (3)

hediye keseleri (4)

Yorumlar

 1. Ayşenur diyor ki:

  Merhabalar :) Harika bir bloğunuz var.Çok beğendim :) Takipteyim ve bana da beklerim ^^
  Bu keseleri ve kalemleri nereden bulabilirim acaba? Kalemler kumaş kalemi diye mi geçiyor?
  Şimdiden teşekkür ederim :)

  1. Özge Dağ diyor ki:

   Ayşenur hediye keseleri gittigidiyor da bulunuyor. Hediye keseleri diye aratır isen bulabilirsin. Kalemler de kumaş kalemi diye geçiyor.

   1. Ayşenur diyor ki:

    Çok teşekkür ederim :)

Yorum Yaz

Yukarı Çık