Patikler lifler

Evinizin Dekorasyonu İçin 7 Değişik Fikir

Plastik bir bardağın tabanını kesin.  Beyaz plastik kaşıkların çubuklarını kırın ve bu bardağın kenarına sırayla yapıştırın. Arından lambayı bardağın altından sokun. Böylece basit bir gece lambası oluşturacaksınız.

Kaşıklardan Lamba

Seramik veya porselen yapıştırıcıyla tabakları koni şeklindeki vazolarınıza ya da kaselerinize yapıştırın. Ya da büyükçe bir kadehe benzeyen herhangi bir seramiğe. Ardından cam veya seramik boyasıyla boyayın. Bu sayede şık  bir kek tabağınız olacak.

Porselen Tabak

Tabak Boyama

Kullanmadığınız cam bardaklara balonlar geçirin ve plastik çiçeklerin saplarının geçebileceği küçük boşluklar açın. Ardından bu boşluklara çiçeklerinizi yerleştirin.

Balondan Saksı Yapımı

Eski Cd Dekorasyonu

Eski CD’leri kırarak ayna veya resim çerçevesine yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. Çerçeve yoksa bile kalın bir mukavvayı keserek bir şekil oluşturabilirsiniz.

Farklı boyutlardaki su borularını enine dik keserek birbirine yapıştırın. Böylece büyük bir çerçeve elde edebilirsiniz.

Borular ile Dekorasyon

Ağaç makasıyla bir ağaç dalını küçük yuvarlaklar halinde kesin. Saksınıza yapıştırın. İsterseniz duvarınıza da yapıştırabilirsiniz.

Ağaç Dalları İle Saksı Süsleme

Yumurta kartonlarının her bir yuvasının kenarlarını kesin. Birkaç tanesini iç içe koyduğunuzda bir  çiçek figürü elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz bütün çiçek figürlerini bir dikdörtgen halinde yapıştırıp bir çerçeve elde edebilirsiniz.

Yumurta kolisinden çerçeve yapımı

Yumurta kolisinden çerçeve yapımı

 

Yorumlar

  1. Rezzan Kiraz diyor ki:

    gerçekten harika teşekkürler

Yorum Yaz

Yukarı Çık