Patikler lifler

EV DEKORASYONUNDA YARATICI FİKİRLER

1 .  Kurtulmak istediğiniz eski bir çekmece dolabı bahçeniz için büyük bir saksı olabilir. Sadece dolabın kapaklarının altına toprağın suyunun gitmesi için delikler açmanız gerek.

Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

2.  Eski bir tenis raketini, hiçbir yapıştırıcı ya da boya gerekmeden değerlendirmenin bir yolu var.  Raketin deliklerinin arasından sevdiğiniz renklerde ipleri, belirlediğiniz bir figürü oluşturacak şekilde dolayın. Ardından asacağınız bölümün tersine, yani görünmeyecek tarafına bir düğüm atın ve duvara ya da kapıya asın.

Tenis Raketi Süsleme

3. Eğer birden fazla raketiniz varsa bunları daire oluşturacak şekilde duvara çivileyebilirsiniz.

Tenis Raketleri

4. Tuvalet kağıdı ya da kağıt havlu rulolarını keserek elde ettiğiniz halkaları birbirine yapıştırarak istediğiniz yere asabilirsiniz. Dilerseniz bunları boyayabilir ya da üstüne boncuk / pul ekleyebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Ruloları

5. Bahçeniz için başka bir fikir daha. Tıpatıp, birbiriyle aynı bir zemin yerine simetrik ya da rastgele, bazı taşları boyayabilirsiniz.

Bahçe Taş Boyama

6. Sandalyelerinizde bir değişiklik isterseniz eğer, bir de sandalyeniz düz bir tabaka yerine deliklerden oluşuyorsa, rakete uyguladığınız gibi ipleri dolayarak sandalyenize renk verebilirsiniz.

Sandelye Süsleme

7. Fazla su borusu ya da kovalarınız varsa, iki ucu açık bir silindir olacak şekilde kesin. Kuvvetli bir yapıştırıcıyla bu silindirleri yapıştırın. Ardından ayakkabı dolabı olarak kullanabilirsiniz.

Su Boruları

8. Bir fikir de zarf ve postalarınız için.

Poasta Kutusu

9. Banyonuz için de bir değişiklik yapabilir, dikdörtgen ve köşeli dolapları değiştirebilirsiniz.

Yaratıcı Banyo Dolapları

10. Yine tenis raketinden yararlanılan bir eşya.

Tenis Raketi

11. Bahçeniz için sade ve gösterişsiz bir dinlenme alanı. Düz bir oturma alanı varsa yine düz renkleri tercih edip minder ve yastık alabilir, eğer yoksa kendiniz dikebilirsiniz.

Bahçe için oturma alanı

12. Tenis raketleri yine karşımıza çıkıyor. Ayna olarak da kullanabilir, duvara asabilirsiniz.

Tenis Raketi Aynalar

Veya küpe askısı olarak kullanabilirsiniz.

Küpe Askısı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık