Patikler lifler

"Bebek Şapkaları" Konuları

Bebekler için tığ işi ile yapılan örgü bebek şapkalarının hepsi birbirinden güzel.

 

2 hafta önce

Kız çocukların için örülmüş olan bu modeller tığ işi ile yapılmıştır. Pembe kurdele ve pembe çiçek motifleri ile süslenerek yapılan bu örgü patik ve şapka modeli çocuklarınıza çok yakışacak. Sizlerde hemen beyaz ip, pembe kurdele ve pembe çiçek motifleri ile bu modelleri hazırlayabilirsiniz.

1 ay önce

Püsküllü ip kullanılarak el işi ile yapılan bebek şapkaları çok şirin görünüyor. Hem kız bebekler hemde erkek bebekler için kullanabileceğiniz bu şapkaları tığ işi ile püsküllü ip kullanarak yapabilirsiniz. Ponponlu görünüme sahip olan bu şapkalar hem eğlenceli hemde çok tatlı !

5 ay önce

Birbirinden güzel patik ve bere modelleri ile karşınızdayız. Tığ işi patik modelleri arasından seçmiş olduğumuz üç adet çiçekli örgü patik ve bere modelini sizlere sunuyorum. Üçü de birbirinden güzel olan bebek patik modelleri yapmak zevkli olacak gibi görünüyor. Sizde patik ve bere örneklerini incelerek hemen aynısından yapmaya başlayabilirsiniz. Bebekler ve çocuklar için birbirinden güzel örgü patik ve bere takımlarının yenilerini sizler...

Yukarı Çık