Patikler lifler

En Yeni Resimli Lif Örnekleri

Hamarat bayanlar tarafından yapılan en yeni resimli lif örnekleri Hobiblogu.com‘da … Tığ işi ile yapılan lif modelleri sürekli güncelleniyor. Siz bayanların yeni lif örnekleri bulabilmeleri için yeni lifler eklendi …

Lifler her banyonun vazgeçilmezidir. Birçok bayan lif alırken şık bir tasarıma sahip olan lifleri almaya özen gösterir. Mağazalarda satılan ve markaların ürettikleri lifler genellikle belli tasarımlardan ve renklerden oluşmaktadır. Bu nedenle çoğu bayan özelliklede ev hanımları kendi banyo liflerini kendileri örmekteler. Bir lifi örmek içinse bayanların lif örneklerine ihtiyaçları olacaktır. Resimli lif örnekleri bu konuda bayanlara yardımcı olmaktadır.Son yıllarda moda haline gelen ve hemen her evde rastlayabileceğiniz resimli lifler artık örnekleri ile sizlerle buluşuyor. Sizde kendinize, eşinize, çocuğunuza, damadınıza, arkadaşınıza ya da başka birine lif yapacağınız zaman bu örneklere göz atabilirsiniz. Resimli lif örnekleri arasında birçok farklı tasarım bulunmaktadır. Bu tasarımların hepsi de birbirinden şık tasarımlara sahiptir. Resimli bir lif yapacağınız zaman eğer nasıl bir şey yapacağınızı bilmiyorsanız bu durumda bu lif örneklerine bakabilir ve kendinize yeni bir resimli lif yapabilirsiniz.

2017 Lif Modelleri ile sitemize yeni lifleri eklemiş olduk. Daha fazla örnek bulabilmeniz adına sitemizde olabildiğince lif modelleri yayınlıyoruz. Bu yılda en çok tercih edilen lif örnekleri yine desenli ve resimli lif modelleri. Bayanlar tercihlerini resimli ve desenli liflerlerden taraf kullanıyor.

En Yeni Resimli Lif Örnekleri

12 Adet yeni lif modelleri eklenmiştir.

Resimli lifler sizlere farklı desenlerde ve renklerde sunulmaktadır. Eğer bu liflerin renkleri ya da resimleri hoşunuza gitmezse bu durumda kendinize uygun bir renk seçebilir ve resimler üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Bu sayede de istediğiniz türedeki bir resimli lifi yapabilirsiniz. Sizler için paylaştığımız Resimli lif örnekleri arasında birçok farklı tasarım bulunmaktadır. Sizde resimli lif yapmaya karar verdiğiniz zaman bu örneklerden bir tanesini seçebilir ve kendinize uygun bir resimli lif yapabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Elvan diyor ki:

  çok güzel örnekler var tessekkurler

 2. rahile diyor ki:

  böyle degilde resimli keşke göstererek anlatımlı olsaydı olamazmı böyle örnekten alamıyorumki eminim benim gibi yapamayanlar fikrime katılacaktır mümkünse rica ediyorum anlatımlı olsa iyi olur

 3. Anonim diyor ki:

  hayır katılmıyorum

 4. İnci diyor ki:

  Arkadaşlar 20 Eylül 2014 Tarihinde yeni lif örnekleri eklenmiştir.

 5. selin yıldız diyor ki:

  Bu lif modelleri çok güzelmiş .Acaba sürekli lif modelleri ekleniyor mu?

  1. İnci diyor ki:

   Evet selin hanım sürekli lif modelleri sitemize eklenmektedir.

   1. inci diyor ki:

    selin nasıl lif modeleri koyunuyo

   2. Anonim diyor ki:

    Çok güzel

 6. Burcu Akın diyor ki:

  Resimli lif örnekleri arasından en güzellerini siz eklemişsiniz. Teşekkür ederim. Çok güzel lif modelleri bulunuyor.

  1. İnci diyor ki:

   Teşekkürler burcu hanım. Böyle güzel yorumlar görünce insanın lif modelleri eklemesi geliyor :)

Yorum Yaz

Yukarı Çık