Patikler lifler

En Yeni Gelin Saçı Modelleri

6 ay önce

Bu yılda yepyeni gelin saçı modelleri ortaya çıkmıştır. 2014 yılı Nisan ayının sonlarındayız ve evlenecek olanlar yavaş yavaş hazırlıklarını yapmaya başladılar bile. Düğünlerin en çok yapıldığı tarihlere yaklaşırken gelin adayları da hangi gelin saçı modelini tercih edeceğini kararlaştırmalı. Bizde gelin adaylarına yardımcı olalım dedik ve yeni gelin saçı modelleri ile onlara en güzel gelin saçı modelleri seçip sayfamıza ekledik.

En Çok Tercih Edilen Gelin Saçı Modelleri Her Yıl Değişiyor …

Gelin saçı modası her yıl değişmektedir. Yeni yeni saç modellerinin çıkması evlenecek olan gelin adaylarını da gelin saçı modeli seçmekte zorluyor tabi ki. En çok tercih edilen modeller dağınık gelin saçı modelleri, örgü gelin saçı modelleri, salık gelin saçı modelleri, topuz gelin saçı modelleri ve taçlı gelin başı modelleridir. Sizler için seçtiğimiz en son eli saçı modelleri resimlerini inceleyerek sizlerde düğün günü hangi saç modelini tercih edeceğinizi kararlaştıra bilirsiniz.

Hobiblogu.com olarak yeni evlenecek çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

En Yeni Gelin Saçı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Pervin diyor ki:

  Hepsi çoook güzel. İnsan o gelinliği giyince birden güzelleşiyor nedense…

 2. Havva diyor ki:

  En yeni gelin saçı modelleri olarak hangisi tercih etmemi istersiniz. Topuz gelin saçı modeli, dalgalı gelin saçı modeli , örgü gelin saçı modeli arasında kaldım .

  1. İnci diyor ki:

   Topuz gelin saçı modellerini tercih edebilirsin.

Yorum Yaz

Yukarı Çık