Patikler lifler

El yapımı kare banyo lifleri

Lif modelleri arayan bayanlar için sade örgü lif modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Banyo  lifi olarak kullanacağınız bu lif örnekleri tığ işi ile yapılmaktadır. İstediğiniz renk yün iplik kullanarak karıştırarak örgü liflere sahip olabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun yünleri seçerek sade ve basit örgü lifler örebilirsiniz.

El yapımı kare lifler

El yapımı kare lifler

Örgü ören bayanların en çok yaptığı el işleri arasında lifler gelir. Çünkü lif yapımı hem kolaydır hemde iş gören bir el işi olduğu için bayanlar tarafından çok tercih edilir. Örgü lifler ile lifleri kendiniz yaparsanız bir çok konuda kar elde etmiş olursunuz. Banyo da kese yapmaya yardımcı olan örgü lifler el işi olduğu zaman hem para ödememiş olursunuz, hemde çeyizleri kendiniz evde hazırlamış olursunuz. Bunun yanında yapmış olduğunuz örgü lifleri satarak da para kazanabilir geçiminize katkıda bulunabilirsiniz. Şu anda bir çok tanıdığım bayan yapmış olduğu örgüler ile evin geçimini sağlıyor. Sizlerde yapacağınız örgü lifleri çevrenizdeki insanlara veya internet üzerinden, faccebook sayfalarından lif ihtiyacı olan kişilere satabilirsiniz. Ortalama 10 TL ile 20 TL arası lif örneğine göre satışlar yapılabilir.

El yapımı kare lifler hem yapımı basit olduğu için hemde en çok tercih edilen lif modeli olduğu için sizlerle paylaştık. Resimde incelemiş olduğunuz örgü lif modelini yapmak sadece saatlerinizi alır. Yani bir gün içerisinde bu örgü lif modeli yapılabilir.

         DAHA FAZLA LİF MODELLERİ

Yeni lif modelleri arasında en çok tercih edilen modellerde papatya lifler, lahana lifler ve kare lif örnekleri yer almaktadır. Her bayanın zevkine göre değişik lif modelleri zaman zaman karşımıza çıkıyor. Sizlerde kendinize özgü lif yapıp sayfamızdan bizlere iletirseniz yayın yapıp sizlerin reklamını sitemizde yayınlarız. Hem sizin reklamınız olmuş olur, hemde binlerce kişi sitemize girerek sizin yapmış olduğunuz lif örneğini inceleyerek onlarda yapmaya başlar. Aklınızda bulunması gereken diğer bir husus da yapmış olduğunuz lif modelleri canlı renkler ile örülmüş olsun. Çünkü ne kadar çok ilgi çekerse o kadar çok tercih edilir. Bayanlar canlı renkleri sevdiğinden dolayı açık ve rengarenk yün ipler kullanarak örgü lifler yapmanızı hobiblogu.com olarak sizlere öneriyoruz.

Hamarat bayanlara daha fazla yardımcı olabilmek için sitede oluşturmuş olduğum lif modelleri sayfasına düzenli olarak lifler eklenmektedir. En yeni lif modellerinin eklediği sayfayı takipte kalın …

El yapımı kare banyo lifleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık