Patikler lifler

El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

Örgü çok eski günlerden bu güne kadınların çok severek yaptıkları ve üretici olmak anlamında kendilerini iyi hissettikleri bir iştir. Günümüzde örgü ile yapılan birçok kıyafet tekrardan moda bir hale gelmiştir. Örgü yâda tığ ile yapılan kazak, yelek gibi kıyafetler güzel kombinler ile kullanıldığı zaman çok hoş bir kombin ortaya çıkmaktadır.

Örgü bayan yelekleri, özellikle kış ve sonbahar da çok kullanılan ve istenilen renk yapılarak her kıyafet ile uyum sağlaması sağlanılan örneklerdir. Birbirinden çok değişik modeller ile kadınlar kendileriniz ister örgü ile isterlerse de tığ işi bayan yelek modelleri ile şıklıklarına şıklık katabilmekteler dir. Sizde kendinize şık ve hoş yelek modelleri oluşturmak ve yapmak istiyor iseniz anlatımlı yelek modelleri ile değişik modeller çıkarmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yelek yaz kış çok sık kullanılan ve farklı modeller ile yapıldığında görüntü de estetik oluşturan bir model olmaktadır. El yeteneğiniz var ise ve bunu yapmaktan keyif alıyor iseniz mutlaka yeni son günlerin modellerini yapabilmeniz mümkün olacaktır. Çok keyif alarak yapacağınız bu modelleri çok keyif alarak da giyeceksiniz.

El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

Bayan yelek modellerinin çok değişik şekillerini bulabileceğiniz internet sitelerinden yardım alabilir ve renk modeller yapabilirsiniz. İsterseniz tığ ile ya da örgü ile yapabileceğiniz değişik modeller sizi çok keyifli bir uğraş getirirken hem de çok şık kombin yapmanızı sağlayacaktır. Çok severek giyilen el emeği bu yelek modelleri ile sizde kendiniz şımartın.

Sitemizde Bulunan Diğer Örgü Bayan Yelek Örnekleri

Tığ İşi Örgü Bayan Yelekleri

Şiş İşi Bayan Yelek Örnekleri

Örgü Yelek Modelleri

Örgü Bayan Hırka Modelleri 

Tığ İşi Fıstıklı Yelekler

 

El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık