Patikler lifler

El İşi İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri

Havlular kenar dantelleri ile süslendikleri zaman daha güzel hal alırlar. İğne oyası mutfak havlu kenarı modelleri ile süslenirse hem çekici hemde zarif görünümlü olurlar. Bundandır ki bayanlar havlu kenarlarını süslerken iğne oyaları tercih ederler.

14.08 2014 Tarihinde En Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri Eklenmiştir

Geleneksel Türk kültürünün vazgeçilmez parçalarından biri de el işçiliğidir. El işçiliği sonucunda ortaya birçok farklı ürün çıkmaktadır. Bu ürünler çeşitli amaçlarla çeşitli alanlarda kullanılmak üzere yapılmaktadır. Örneğin şiş ile yapılan örgüler sonucunda çeşitli giyim ürünleri ortaya çıkmaktayken iğne ile yapılan oya sonucunda görsel olarak çeşitli ürün ve eşyaların daha estetik durması amaçlanmaktadır. Kimi zaman iğne ile kimi zaman tığ ile yapılan el işlerinden biri de havlu kenarlarıdır. Bilindiği üzere havlular tekstil ürünleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Her evin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan havluların çok daha zarif ve şık gözükmesi için havlu kenarları kullanılmaktadır. Özellikle mutfak gibi görselliğin ön planda olduğu alanlar içerisinde görselliği bir bütün olarak tamamlayacak olan havlu kenarları çeşitli model ve örnekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Mutfak havlu kenarı örnekleri kişilere havlularının çok daha güzel ve zarif durmasını sağlayacak dantel veya tığ işi modelleri sunmaktadır. Düzenli olarak yeni yapılan iğne oyası mutfak havluları sitemize eklenmektedir.

Anket Sonucunda İğne Oyası İle Yapılan Havlu Kenarları Daha Çok Tercih Edilmektedir.

Mavi kalpli havlu kenarı

Hobiblogu.com olarak havlu kenarı örnekleri ile ilgili bir anket yaptık. Ve bu anket sonucunda bayanların %84 ü iğne oyası havlu kenarı tercih ettiğini belirtti. 

 El İşi İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarlarının yapımı model ve örneklere göre değişiklikler göstermektedir. Bazı model ve örnekler oldukça kolay bir şekilde yapılabilmekteyken bazılarının yapımı ise daha karmaşıktır. Mutfak havlu kenarı modelleri kimi zaman bir çiçek kimi zaman geometrik bir desen veya tamamen özgün çeşitli şekil ve desenler olabilmektedir. Bu örnekler arasından seçim yapılırken havlunun rengine, büyüklüğüne dikkat edilmekte ve havluya uygun bir şekilde kenar yapılmaktadır.

Sitemizde Bulunan Diğer Havlu Kenarı Örnekleri

Halkalı havlu kenarı örnekleri
Nazar boncuklu havlu kenarı örnekleri
2014 havlu kenarı örnekleri
Simli havlu kenarı örnekleri
Anlatımlı havlu kenarı yapılışı
En güzel havlu kenarı örnekleri
İğne oyası havlu kenarı dantel örnekleri
Çeyizlik havlu kenarı örnekleri
Boncuklu havlu kenarı örnekleri

El İşi İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

 1. nazli diyor ki:

  Sizce ceyizde en goze carpan el isi ndir

 2. Hülya Çakmak diyor ki:

  İğne oyası havlu kenarı örnekleri arasından en çok hangi modeller tercih ediliyor acaba ? Boncuklu, halkalı, çiçekli modellerden en çok tercih edilenleri bana yazabilirseniz sevinirim. Yorumlarınızı bekliyorum hanımlar .

  1. İnci diyor ki:

   Canım bana soracak olursan halkalı havlu kenarları ve boncuklu havlu kenarları tercih edebilirsin. Tabi herkesin görüşü farklı olabilir. Diğer arkadaşların da görüşlerini dikkate al derim .

 3. Mehtap diyor ki:

  Bu yıl yeni çıkan pek fazla iğne oyası havlu kenarı modelleri yok galiba. Sizin siteniz dışında hangi siteye girdiysem hep aynı iğne oyası havlular denk geldi. Yeni havlu kenarı modelleri paylaşırsanız sevinirim.

 4. Dilek diyor ki:

  Sizce çeyiz için iğne oyası havlu kenarı örnekleri arasından hangisini yapmalıyım ?

  1. İnci diyor ki:

   Dilek hanım bu sayfada bulunan iğne oyası havlu kenarı modelleri çeyiz için uygundur.

 5. Fatma diyor ki:

  Havlu kenarı modelleri arasından en sevdiğim modelleri eklemişsiniz. İğne oyası havlu kenarı örnekleri , tığ oyalarından daha güzel. Hanımlar sizlere de iğne oyaları ile yapmış olduğunuz kenar dantelleri kullanmanızı tavsiye ederim.

  1. İnci diyor ki:

   Tavsiyeniz için teşekkürler Fatma hanım …

 6. burcu diyor ki:

  iğne oyası havlu kenarı modelleri tamda çeyizlik için bu modelleri bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. her zaman sizi takip ediyorum. inanın başka sitelerde bunları bulmak çok zor.

  1. İnci diyor ki:

   Teşekkürler Burcu hanım :)

 7. Halime diyor ki:

  Havlu Kenarı Örnekleri arasından en çok beğendiklerim bunlar. Çünkü iğne oyası havlu kenarları daha kibar ve modern görünüyor. Kızımın çeyizine bundlardan 10 tane koymak istiyorum.

  1. İnci diyor ki:

   Öncelikle kızınıza bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Evet haklısınız iğne oyası havlu kenarı örnekleri tığ işine göre daha çok tercih ediliyor. Havlu kenarı dantelleri iğne oyası ile yapılırsa daha güzel görünüyor.

 8. mehemet ali diyor ki:

  bunların fiyatı ne kadar almak istiyorum satıyormusunuz

  1. İnci diyor ki:

   Şuan için sitemiz üzerinden mutfak havlu kenarı modelleri ve iğne oyası mutfak havluları satışı yoktur. Sitemiz üzerinden sadece iğne oyası havlu kenarı örnekleri verilmektedir.

 9. İnci diyor ki:

  İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri netten alıntıdır. Sitemizde şuan için iğne oyası havlu modelleri satışı yapılmamaktadır.

 10. Aslı diyor ki:

  İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri arasından seçmiş olduklarımızı satın alabiliyor muyuz ?

  1. Anonim diyor ki:

   Cok guzell ellerine saglik cansim nazli marali

Yorum Yaz

Yukarı Çık