Patikler lifler

El İşi İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri

El İşi İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri

Geleneksel Türk kültürünün vazgeçilmez parçalarından biri de el işçiliğidir. El işçiliği sonucunda ortaya birçok farklı ürün çıkmaktadır. Bu ürünler çeşitli amaçlarla çeşitli alanlarda kullanılmak üzere yapılmaktadır. Örneğin şiş ile yapılan örgüler sonucunda çeşitli giyim ürünleri ortaya çıkmaktayken iğne ile yapılan oya sonucunda görsel olarak çeşitli ürün ve eşyaların daha estetik durması amaçlanmaktadır. Kimi zaman iğne ile kimi zaman tığ ile yapılan el işlerinden biri de havlu kenarlarıdır. Bilindiği üzere havlular tekstil ürünleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Her evin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan havluların çok daha zarif ve şık gözükmesi için havlu kenarları kullanılmaktadır. Özellikle mutfak gibi görselliğin ön planda olduğu alanlar içerisinde görselliği bir bütün olarak tamamlayacak olan havlu kenarları çeşitli model ve örnekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Mutfak havlu kenarı örnekleri kişilere havlularının çok daha güzel ve zarif durmasını sağlayacak dantel veya tığ işi modelleri sunmaktadır. Düzenli olarak yeni yapılan iğne oyası mutfak havluları sitemize eklenmektedir.

 El İşi İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Örnekleri

 

Havlu kenarlarının yapımı model ve örneklere göre değişiklikler göstermektedir. Bazı model ve örnekler oldukça kolay bir şekilde yapılabilmekteyken bazılarının yapımı ise daha karmaşıktır. Mutfak havlu kenarı modelleri kimi zaman bir çiçek kimi zaman geometrik bir desen veya tamamen özgün çeşitli şekil ve desenler olabilmektedir. Bu örnekler arasından seçim yapılırken havlunun rengine, büyüklüğüne dikkat edilmekte ve havluya uygun bir şekilde kenar yapılmaktadır.

El İşi İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Aslı diyor ki:

  İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri arasından seçmiş olduklarımızı satın alabiliyor muyuz ?

 2. İnci diyor ki:

  İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Modelleri netten alıntıdır. Sitemizde şuan için iğne oyası havlu modelleri satışı yapılmamaktadır.

 3. mehemet ali diyor ki:

  bunların fiyatı ne kadar almak istiyorum satıyormusunuz

  1. İnci diyor ki:

   Şuan için sitemiz üzerinden mutfak havlu kenarı modelleri ve iğne oyası mutfak havluları satışı yoktur. Sitemiz üzerinden sadece iğne oyası havlu kenarı örnekleri verilmektedir.

Yorum Yaz

Yukarı Çık