Patikler lifler

Duvar Dekorasyonu İçin Niş Modelleri

Evlerin duvarlarını süslemek için insanlar bir çok yola başvururlar. Duvar kağıtları, resimler nişler gibi bir çok duvar dekorasyonu yapmanıza yarayan kaynak vardır. Duvar içerisine açılan oyluklar ile oluşturulan dekorasyon biçimine niş denilir. Niş modelleri ile antre, duvar, televizyon girişleri gibi bir çok yere niş uygulaması yapabilirsiniz. Yatak odasının baş tarafına yapacağınız bir niş modeli ile odanın daha romantik görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca televizyonunda etrafına niş örnekleri açarak içerisine ışıklandırma yaparak loş görünüme sahip nişler yapabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda size yardımcı olacak olan nişleri ev dekorasyonu yaparken gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tarih Boyunca Kullanılan Niş Modelleri

Tarih boyunca evlerin iç dekorasyonunda kullanılan niş modelleri günümüzde de önemini kaybetmeyen dekorasyon biçimlerindendir. Sadece modern hayata uydurularak yapılan niş modelleri artık daha güzel tasarımlarda yapılıyor. Niş modelleri ile evinizin bir çok yerine oyluklar açıp dekorasyona katkıda bulunabilirsiniz. En çok kullanılan yerler salon ve yatak odalarıdır. En güzel mimari çalışmalar eşliğinde yapılan niş örnekleri dekoratif görünümde olup eviniz ile bire bir uyumlu hale gelebilir. Günümüzde kullanılan modern niş modelleri arasından seçmiş olduğumuz en güzel modelleri sizler için bir araya toplayıp sayfamıza ekledim.

Mukemmel Salon Niş Dekorasyonu

Mukemmel Salon Niş Dekorasyonu

Salon niş modelleri arasından en beğenmiş olduğum modellerden biri. Tv ünitesi ve etrafı niş modelleri ile tasarlanmış çok güzel bir salon niş modeli …

Mutfak Niş Dekorasyonu

Mutfak Niş Dekorasyonu

Yukarıdaki resimdeki ise mutfak niş modeli. Mutfak daha çekici ve güzel görünsün diye niş modelleri ile süsleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık