Patikler lifler

Düğmeleri Değerlendirme Yolları

 

Değerlendirme dedik ama illaki eski düğmelerinizi kullanmak zorunda değilsiniz. Yeni düğmeler de satın alabilirsiniz. Sizin için birkaç düğme kullanma önerisi derledik.

 

 

 

  1. Kemer yapımı. Eğer bir kemeriniz varsa üstüne düğmeleri üzerine dikebilir veya yapıştırabilirsiniz. Ya da ince bir telle ya da lastik bir iple birbiri arasından geçirip ince bir düğme kemeri yapabilirsiniz.

Dugme Degerlendirme

2- Küpe Yapımı. Sadece küpe çivisi ve halkaları yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Tek zor olan kısmı eğer iğneli bir küpe kullanmak isterseniz iğneyi küpeye yapıştırma sorundur. Çünkü bazı küpelerin arkası biraz bombelidir veya  arkasında kendine özel bir halkası vardır. Önce bundan kurtulmak gerekir. Ardından iğneyi yapıştırıp rahatça kullanabilirsiniz.

Düğme Değerlendirme 13- Taç ve toka olarak kullanımı. Var olan taçlara veya tokalara yapıştırabilirsiniz. Dilerseniz içlerinden lastik geçirerek kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Düğme Değerlendirme 24- Kolye yapımı. Bir zincire takı halkaları yardımıyla düğmeleri ekleyip kolye oluşturabilirsiniz.

Düğme Değerlendirme 35- Ayakkabı süsleme.  Çanta ve ayakkabı yapımında da düğmeleri dikmekten ve yapıştırmaktan faydalanarak eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Düğme Değerlendirme 46- Çanta süsleme.

Düğme Değerlendirme 57- Çerçeve süsleme. Basit bir çerçevenin kenarlarına düğmeler yapıştırarak onu şirin bir şekilde süsleyebilirsiniz. Aralarına parlak taşlar serpiştirebilir ve birkaç farklı düğmeyi üst üste kullanabilirsiniz.

Düğme Değerlendirme 6

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık