Patikler lifler

Dubleks Ev Dekorasyonu Proje Modelleri

İki katlı ve içerisinden yukarıya merdiven çıkan ve birbiri ile bağlanan evlere dubleks ev denilir. Dubleks evlere bir çok bayan sahip olmak istiyor. Küçük ve iki katlı dubleks ev modelleri çok şirin ve dekorasyon açısından her şekle sokabileceğiniz ev modelidir.  Çok kullanışlı olan dubleks evleri geniş aileler rahatlıkla kullanabilir.

Benim kendi dekorasyon yapacağım odalara genellikle sade mobilyalar ile döşenmesini isterim. Duvarları sade duvar kağıtları veya sade bir boya kullanılmasını isterim. Sizlere de evinizi dekore ederken seçmiş olduğunuz mobilyaları evinizin şekline göre seçmeyi öneririz. Dubleks evlerin alanı genelde küçük olduğu için bu evleri dekore etmek daha kolay ve daha basittir. Ayrıca bu evlerin temizliği de kolaylıkla yapılır. Yani evinizi temizlerken çok fazla enerji harcamanıza gerek kalmayacak .

Alt katlar genellikle oturma odası, misafir odası ve salon olarak kullanılır. Bir çok aile üst katları da banyo ve yatak odası olarak kullanır.

Dubleks evlerde ki merdivenleri zevkinize uygun şekilde dekore edebilirsiniz. Desenler ile süsleyerek hoş bir görünüm kazandırabilir . Son yıllarda en çok tercih edilen merdiven modeli ahşap merdivenlerdir. Modern görünümünden dolayı bayanlar dubleks evlerde ahşap merdiven kullanmayı tercih ediyorlar. Bunun yanına duvarlara yapacağınız niş örnekleri ile duvarları süsleyebilirsiniz. Dubleks ev dekorasyonu yaparken hayal gücünüzü kullanarak dekorasyon yapabilirsiniz. Merdiven altı, antre gibi yerlere uygun dekorasyonu yaparak evin daha iç açıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dubleks evlerin bahçelerini de çiçekler ile süsleyip etrafını  duvar ile çevirerek, içerisine bir havuz yapıp evi daha güzel hale getirebilirsiniz. Ayrıca bahçeyi led ışıklar ile aydınlatabilirsiniz.

Şimdi sizlere en güzel dubleks ev projeleri arasından seçmiş olduğumuz örnekleri paylaşacağım . Bu örnekler hem dubleks ev dekorasyonu için sizlere yardımcı olacak, hemde bahçe dekorasyonu açısından yardımcı olacak. Umarım sizlerin dubleks evi vardır ve dekorasyonunu vermiş olduğumuz güzel örneklere bakarak yaparsınız. Eviniz yoksa da inşallah yakın zamanda dubleks eve sahip olursunuz. Kendi zevkinize uygun şekilde evinizi dekore etmek sizi mutlu ve huzurlu edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık