Patikler lifler

Derya Baykal lif modelleri

Deryalı Günler programından tanınan Derya Baykal tv programında bayanlar için bir çok konuda örgü teknikleri hakkında bilgiler vermiştir. Bu örgülerin arasında lif modelleri de vardır. Banyo da duş alırken yardımcı araç olarak kullanmış olduğumuz lifleri evde kendiniz örebilirsiniz. Bayanlara lif örnekleri ile ilgili nasıl yapılacakları hakkında videolu anlatımları bulunan Derya Baykal örgü konusunda çok tecrübeli. Genellikle yapımları kolay olan lif modellerinin anlatımlarını yapan ünlü oyuncu çok fazla bayan tarafından takip ediliyor. Daha önceki yazılarımızda burada 50 adet lif örneği , burada çiçekli lif örnekleri, ve motifli lif modelleri yazılarımızı sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise yapımı kolay olan ve Derya Baykal’ın programda vermiş olduğu lif modellerini paylaşıyorum.

Örgü lif modelleri arasından size kolay geleninin ve beğenmiş olduğunuz modeli hemen örmeye başlarsanız en geç 2 gün içerisinde bitirebilirsiniz. Sizler lif örmek istedikçe bizlerde sizlere çeşit çeşit lif modelleri sunuyoruz. Siz hanımlar için en güzel lif modellerini seçerek sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz.

Derya Baykal lif modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Anonim diyor ki:

  pembe cicekli ilifin yaplışını göstere bilirmisiniz

 2. laracan diyor ki:

  Modelleri cok güzel ama hani bunun yapılışı

 3. ayça diyor ki:

  çok güzel lif modelleri

 4. belkiz diyor ki:

  eline saglık hepısı cok guzel

 5. Aysel diyor ki:

  Arkadaşlar bu lif modellerinin yapılışlarını anlatırsanız sevinirim .

 6. songül direk diyor ki:

  yukardaki çiçek lif çok güzel ellerinize sağlık ama bide yapılışı olsa keşke bi türlü anlamadım bilen varsa lütfen paylaşabilirmi

  1. Anonim diyor ki:

   Çok güzel lif modeli

Yorum Yaz

Yukarı Çık