Patikler lifler

Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Erkek Kız Tahmini Hesaplama

Son zamanlarda bebeğinin cinsiyetini öğrenmek isteyen aileler için internette yepyeni bir trend dolaşıyor. Siz de hamileliğinizin ilk zamanlarında iseniz bebeğinizin cinsiyetini merak ediyorsanız Çin takvimine göre otomatik cinsiyet hesaplama metodunu kullanabilirsiniz.

Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini merak ediyorsanız, hangi ayda ve kaç yaşında hamile kaldığınızı tablodan kontrol ederek merakınızı giderebilirsiniz.

Çin’de 700 yıldır kullanılan bu yöntemin çoğunlukla doğru sonuçlar verdiği iddia ediliyor.

Bu takvime göre erkek çocuk sahibi olma olasılığının en yüksek olduğu yaş 18. O kadar erken anne olmak istemiyorum diyorsanız bir sonraki erkek çocuğu avantajlı yaş ise 30. Kız çocuğu sahibi olma olasılığının ise en yüksek olduğu yaş 21. Bu tahminlerin %90 oranında doğruluk payı olduğu söyleniyor.

Fakat Çin takvimine göre de yaş hesaplama işi biraz meşakkatli. Çin standartlarında yaşınızı hesaplamanız için dikkat edilmesi gereken kural annenin yaşı ve hamile kaldığı ayı kullanmak olacak.  Bir çok uzak doğu ülkesinde kullanılan çin takvimi ile cinsiyet hesaplama ile sizlerde doğacak olan çocuğunuzun cinsiyetini önceden bulabilirsiniz.

Örneğin 23 yaşına olan bir bayan mart ayında hamile kalmış ise çin takvimine göre doğacak olan bebeğin cinsiyeti erkek iken , nisan ayında hamile kalan kişinin bebeğinin cinsiyeti ise kız olarak hesaplanıyor. Sizlerde çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini hesaplayabilirsiniz.

Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama

Yorumlar

  1. leyla diyor ki:

    7.7.1983 dogum tarihim 2015 te kiz bebek istiyoruz hangi aylar kiz bebek acaba aciil cvp

  2. Selam diyor ki:

    Allah ne verdiyse nimet Odur…

Yorum Yaz

Yukarı Çık