Patikler lifler

Çeyizlik Hediye Lif Örnekleri

Genç Kızların Çeyizlerine Örgü Lif Örnekleri

Bayanların ilk örgüye başladıkları zaman yaptıkları örgülerdir lifler. Banyoların vazgeçilmezi olan lif modellerini bayanlar el örgüsü ile kısa zamanda ve rahatlıkla yapabiliyorlar. Tığ işi ile yapılan örgü lifler hem daha güzel hemde zevkinize uygun şekilde yapılırlar.

Genç kızların çeyizlerinde mutlak bulundurması gerekenlerdendir lifler. Hele ki el işi ile yapılmış olan örgü lif örnekleri ise vazgeçilmezdir. Hediyelik olarak çeyizlere  konulan çeyizlik liflerden en güzel olanları desenli lif örnekleridir. El örgüsü ile çeyizlik lif modelleri yapabilir hediye olarak çeyizlerin içerisine bunlardan birkaç tane koyabilirsiniz. Motifli, desenli, hayvan resimli ve sade lif örnekleri arasından seçmiş olduğumuz lif koleksiyonu arasından beğendiğiniz modeli yaparak sizlerde çeyizlere ekleyebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tutulan çiçekli lif örnekleri modellerine de göz atabilirsiniz.

Hediyelik Lif Örnekleri

En güzel lif örnekleri resimlerini seçerek sizlerle paylaştım. Aralarında lahana lif, resimli lif, kalpli lif örneği ve farklı desenlerde lif örnekleri bulunmaktadır. Beğenmiş olduğunuz modeli yün iplerle yapıp hediyelik verebilirsiniz. Genellikle yapımı kolay olan lif örneklerini seçip paylaştım ki lifleri yaparken sizlere zorluk çıkmasın. Yapımı hem basit hemde kolay olan bu liflere başka yerde ulaşmanız mümkün değil. Biz uzun uğraşlar sonucu seçip bulup sizler için sayfada yayınlıyoruz. Daha fazlası için lif örnekleri kategorisine gidiniz …

Çeyizlik Hediye Lif Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık