Patikler lifler

Çeyiz için en yeni havlu kenarı dantel örnekleri

Bir evde mutlaka bulunması gerekenlerden biri olan havluları danteller ile süslenirse daha güzel görünürler. El işi ile yapılan havlu kenarlarını dantel örnekleri ile süsleyebilirsiniz. Bayanlar mutfak havlusu, banyo havlusu, el havlusu ve ayak havlusu gibi havluları genç kızların çeyizlerine koymadan önce danteller ile süsleyip öyle koyarlar. Bizde bayanlar için tığ işi ve iğne oyası ile yapılan havlu kenarı dantel modellerini toplayarak bir araya getirdik. Modern ve daha güzel görünüme sahip olan havlu kenarı dantellerini tığ işi veya iğne oyası ile yapabilirsiniz. Sürekli güncellediğimiz havlu kenarları modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Dantel işine henüz yeni başlayan bayanlar bu modelleri inceleyip havlu kenarları hazırlamaya başlayabilirler. Genç kızların çeyizlerine en çok tercih edilen havlu kenarlarını tercih etmek yerine yeni çıkan havlu kenarlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle boncuklu havlu kenarları, iğne oyası havlu kenarları, kalpli havlu kenarları ve halkalı havlu kenarları genç kızların çeyizlerine ekleniyor.

En Yeni Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

En yeni havlu kenarı dantel örnekleri içerisinden beğenmiş olduğunuz model hakkında yorum bırakabilirsiniz. Genç kızların çeyizlerine bu havlular çok yakışacaktır. Eminim ki bu havluları gördükten sonra sizlerde çok beğenecek ve hemen bunları yapmaya koyulacaksınız. Hepinize Kolay Gelsin…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık