Patikler lifler

Brezilya Nakışı İşlemeli Seccadeler

Brezilya kadınlarının elleri  de bizim Türk kadınları gibi el işlerine pek yatkın olacak ki bir çok el işi örgü konularında karşıma çıkıyor. Kumaşların üzerine yapılan kurdele nakışları ile de bir çok bayan tarafından takip ediliyorlar. Türk kadınlarının çok ilgisini çekmiş olmalı ki internet sitelerinde brezilya nakışı örnekleri arıyorlar.  Gel gelelim konumuza … Brezilya nakışı seccade örnekleri ile kendi el becerilerinizi kullanarak brezilya nakışı seccade örnekleri yapabilirsiniz. Kurdele nakışı ile yapılan Brezilya Nakışı normal nakış örneklerinden pek bir farkı yoktur. Üç boyutlu nakış olmasından dolayı Brezilya nakışı denilir. Kendi zevkinize göre çeşit çeşit nakış örnekleri çıkarabilirsiniz.

Brezilya Nakışı kursu İsmek kurslarında veriliyor. Eğer sizlerde Brezilya nakışı öğrenmek isterseniz bu kurslara başvurabilirsiniz.

Brezilya nakışı örnekleri ile ilgili sitemize bulunan brezilya nakışı salın takımı örnekleri konumuza, el işi seccade örnekleri için ise dantelli seccade örnekleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Brezilya Nakışı İşlemeli Seccadeler Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık