Patikler lifler

Balık Desenli Lif Örnekleri

Örgü işi ile uğraşan bayanlar lif örnekleri ararken çoğu zaman zorlanırlar. Çünkü tüm sitelerde aynı örnekler ve modeller bulunuyor. Bizde bayanların farklı lif modelleri aramalarına artık son veriyoruz. Hobiblogu.com olarak sitemize güncel olarak eklemiş olduğumuz lif modelleri ile bayanların lif arşivi daha da genişleyecek.

Kalın örgü balık desenli lifler

Bu yazımızda balık desenli lif örnekleri ile siz değerli el işleri ve örgü işleri ile uğraşan bayanlara örgü çeşitleri sunmaya devam ediyoruz. Genellikle bebek lif örnekleri için hazırlanmış olan balık desenli lif modelleri ile bebekler artık banyo yapmanın keyfini rahatça çıkaracağa benziyor. Banyoların vazgeçilmezi olan banyo lifleri desenler ile süslenirse daha güzel görünmektedir.

Balık Desenli Lif Örnekleri

İlk örgüye başlayan bayanlar lif örmek ile başlarlar. Onlarda lif modelleri ararken pek fazla çeşitli lifler ile karşılaşamazlar. Hemen hemen bir çok kişi aynı lifleri örmek zorunda kalıyor. İşte bu paylaşmış olduğumuz lifler ile artık farklı farklı lifleri örmeye başlayabilirsiniz. Banyoda kullanacağınız sabun bezleri olarak kullandığımız lifler ile artık banyo yapmak daha zevkli olacak. El işi örgü ile yapılan yumuşacık lifler ile sırtınızı rahatlıkla kese yapabilirsiniz .

Hayvan figüranlı lif modelleri ile çocuklara ve bebeklere lifler örebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden incelemiş olduğunuz lifleri eşinize dostunuza hediye olarak örüp onları sevindirebilirsiniz. Evlenecek olan kızların çeyizinde lifler eksik ise sitemizdeki örgü lifleri inceleyip tamamlayabilirsiniz.

Balık Desenli Lif Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık