Patikler lifler

Ayna Süsleme

Evinizdeki aynalara yeni bir görünüm kazandırmaya ne dersiniz? Ayna süsleme işinden anlıyorsanız, evinizdeki en sade aynalara bile ihtişamlı bir görünüm kazandıracaksınız.

ayna süsleme

Kahverengi çerçeveli eski bir aynanız mı var? Onu çöpe atıp yenisini almak yerine, evdeki CD’leri kullanarak çok şık bir ayna elde edebilirsiniz. CD parçalarını yuvarlak, kare ya da uzunlamasına keserek daha sonra yapıştırıcı yardımı ile çerçevenin üzerine yapıştırın. Artık yepyeni bir aynanız var. Aynanın hemen altına koyacağınız yapay çiçeklerle evin giriş bölümünde güzel ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

ayna-susleme-nasil-yapilir

Eskiden beri çekmecede duran büyük pulları değerlendirmeye ne dersiniz? Makyaj aynanızın hemen üstünde duran sade ve eski aynanızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Büyük pulları teker teker aynanın çerçeve kısmına sıvı yapıştırıcı yardımı ile yapıştırarak, süslü ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

ayna-susleme-ornekleri

Daha zor ancak daha şık bir ayna süsleme örneği ile evinizi yenileme ne dersiniz? Salonda ya da oturma odanızda duran yuvarlak aynanızı sarı, turuncu, siyah mozaikler kullanarak yeniden dizayn edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık