Patikler lifler

Aslan Burcu Kadınları Genel Özellikleri

Aslan burcu kadınlarının en büyük özelliklerinden biri kendilerine çok fazla bakmalarıdır. Bakımlı ve modern olmaya özen gösterirler. Bunun içindir ki bir ortama girdikleri zaman ortamdaki tüm ilgiyi kendi üzerine çekmeyi başarabilirler. Ortamdaki havayı kendi istedikleri gibi hem iyi yönde hem kötü yönde değiştirebilirler. Güvenilir olmasının yanı sıra çalışkan ve zeki olurlar. Herhangi bir işi bitirmeden bırakmazlar. İlişkide genellikle saygıya önem verirler. Olması gereken de budur zaten. Eğlenceli olduklarından dolayı aslan burcu kadınları ile vakit çok güzel geçer.

Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadınının Karakter ve Özellikleri

Aslan burcu kadınının olumlu yönleri : Neşeli, sosyal, zeki, çalışkan, güvenilir, yaratıcı ve fedakar olmaları .

Aslan burcu kadınının olumsuz yönleri : Agresif , çok sert, dediğim dedik, kendini beğenme , kargaşa çıkarma

Eğlenceli olmalarından dolayı insanlarla ilişkileri çok iyidir. İnsanlardan zarar gördükleri zaman kişilikleri kötü durum ile değişebilir. Gezmekten, dolaşmaktan ve yeni yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanırlar. İyi niyetli insanlar olduklarından dolayı iyi niyetlerinin kötü kullanılmasından hiç hoşlanmazlar. Evli aslan burcu kadınları evine, eşine ve çocuklarına fazlasıyla bağlıdır.

LÜTFEN BURADA YAZMAYAN VE SİZDE OLAN ÖZELLİKLERİ YORUM OLARAK YAZIN

Aslan Burcu Kadınları Genel Özellikleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

  1. selda korkmaz diyor ki:

    Evet tum yazilanlara katiliyorum bütün bu özellikler aslan kadınların da mevcuttur lider olmayi cok severiz ve organizasyon da bir numarayiz tabiki her seyde olduğu gibi

Yorum Yaz

Yukarı Çık