Patikler lifler

Anlatımlı Lif Modelleri

Merhaba sevgili bayanlar. Sizler için lif modelleri ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Biliyoruz ki çoğu kişi örgü örmeye lif ile başlar. Çünkü lif örmek kolaydır çoğu bayan için. Lif modelleri arayan bayanlar için bizde bir kaç lif örneği sunalım dedik. Anlatımlı lif modelleri yazımızda birbirinden güzel çeşit çeşit lif resimlerini inceleyerek sizlerde yeni lifler örebilirsiniz. Çiçek desenli , hayvan desenli , uzun, kare. yuvarlak ve altıgen lif modellerini hem çeyiz için hemde banyonuz için hazırlayabilirsiniz. Tığ işi anlatımlı lif modelleri ile istediğiniz şekilde ve desende life sahip olabilirsiniz.

Benim en çok beğendiğim model pembe ve beyaz kalpli olan lif modeli. Sizlerde kendi zevkinize göre hayvan desenli lif modellerini de seçebilirsiniz. Anlatımlı lif modelleri galerisindeki çeşit çeşit lifler hakkındaki görüşlerinizi yorum yazarak bize bildirebilirsiniz.

Yorumlar

 1. ahmet diyor ki:

  Anlatmiyor igrenç

 2. Anonim diyor ki:

  nasıl da güzel olmuş

 3. İnci diyor ki:

  Arkadaşlar anlatımlı lif örneğine http://www.hobiblogu.com/lahana-lif-yapilisi-anlatimli.html bu linkten ulaşabilirsiniz.

 4. ayşe diyor ki:

  bu ne anlatımsız

  1. irem diyor ki:

   Gerçektende hiç anlatımdan eser yok …………………………………

Yorum Yaz

Yukarı Çık